Schůzka před obvoďákem

Děkujeme Adélce, Elišce, Arsimovi, Božíčkovi, Honzovi a Pepovi za účast na výjimečné schůzce! Vaše nasazení při hledání a kompletování stanů bylo super. Hodně štěstí o víkendu...

Obvodní sraz

termín: 11.-13.05.2012, místo: základna Alberta, Harasov (Kokořínsko)

sraz: SKAUTI A SKAUTKY - v pátek v 15:30 pod ex-hodinama, VLAČATA A SVĚTLUŠKY - v pátek 16:15 pod ex-hodinama

návrat: pro všechny děti v neděli v 16:30 pod ex-hodinama

(omlouváme se, doprava na místo není moc dobrá a pro světlušky a vlčata je vypravován zvláštní autobus, který jede později než linkový) peníze: 220 Kč (doprava a technické zajištění závodu) s sebou: JÍDLO NA CELÝ VÍKEND (možno různé instantní polévky a podobně, budeme mít vařiče), pití na pátek, skautský kroj na sebe, oddílové tričko do batůžku, spacák, karimatku, zkrátka vše jako na dvoudenní výpravu (viz. web).
PROSÍME O PŘIHLÁŠENÍ NEJPOZDĚJI V ÚTERÝ 08.05., MUSÍME NAHLÁSIT POČET ÚČASTNÍKŮ!!! V případě dotazů se nebojte voalt a psát, víme, že se jedná o poměrně netradiční akci.

Zúčastní se: Elí, Krisťu, Špenát, Saša, Pepa, Market, Kačenka, Majda, Božíček, Arsim, Judit, Filip, Honza, Kočka, jonas , Max, Adélka, Jára,

Nezúčastní se: Kryštof, Juli, Marek, Jitka, Pepča, Vláďa Pleva, Bája, Štěpánka, Achil,

Výjezd do Damnova

V rámci předtáborových příprav si valná část střediskové rady vyjela na Damnovskou louku. Uklízeli jsme, připravovali jsme okolí, objížděli jsme všechny příslušné úřady ve snaze získat všemožná povolení... Damnov nás poctil jak nesnesitelným vedrem, tak noční bouřkou, takže všechno, jak má být.

Úspěch na skautském dni

Na sobotním Pražském skautském dni byl oceněn úžasný obraz draka našich šikovných Kopretin. Gratulujeme!

Pražský skautský den 21.4.2012

Skautský den

Na vědomí se dává, že v rámci oslav sta let českého skautingu jsou všichni - staří i mladí, rodiče i děti, jakož i kdokoli další - zváni na skautský den Prahy 8. Čeká vás zajímavý program, vystoupení několika hudebních kapel, exhibiční fotbalový zápas a mnohé další. Všechny informace najdete na oficiálním webu akce a v pozvánce.

Pozor! Nejedná se o akci Silmarilu, tzn. (ačkoli se v ní někteří z nás angažují) nezařizujeme organizaci (sraz či dopravu) ani dohled nad dětmi. Je to událost veřejná, a to pod záštitou skautů Prahy 8.