Fotky z táboraTak je to konečně tady. Dali jsme dohromady už skoro všechny fotky (ale byl to boj), chybí nám už snad obsah jen jednoho z asi osmi foťáků, ale i ten časem přibude. Slibuju. Akorát omluvte zpřeházenost fotek z toho vyplývající. I tak s tim bylo práce až nad hlavu. Všechny fotky najdete na rajčeti. Tak koukejte v knize návštěv komentovat. Těšíme se na vaše postřehy!


Adam


A je to za námi

Teplá voda, elektřina, pod nohama beton... Je těžký si na to zase zvykat, co? Tři týdny uběhly jako voda, teď nastává fáze odpočinku a potáborových aktivit (kupříkladu sběr fotek od mnoha a mnoha lidí). Jak jste si to užili? Pro nás to bylo náročný, ale tak je to každý rok. Určitě se brzo dočkáte nějkých podrobných reportů a postřehů, tak netrpělivě čekejte!

Adam


Už ani ne týdenJo, to jsem vám chtěl říct :-)


Adam


Strašidelná výprava na Okoř

Kdy a Kam:

16.06.12, Okoř

Sraz:

08:30 pod ex-hodinama (Strossmayerovo náměstí)

Návrat:

17:00 tamtéž

S sebou:

100 Kč, dětskou opencard nebo lístky na MHD, jídlo a pití na celý den, šátek, uzlovačku, papír, tužku, KPZ, 3 hadráky, pláštěnku, v případě pěkného počasí pokrývku hlavy.
Jedeme v kroji (a pod něj si vezmeme oddílové tričko, kdyby na kroj bylo moc velké horko a hrozilo upečení :-)
Těšíme se na Vás!

Kdo jede?

Zúčastní se: Bája, Marek, Market, Elí :), Judit, Jára, Karla, Adam H., Pepa U., Kačka E, jitka Plevová, Božíček, Filip, Arsim, Štěpánka, Kotě, Honza, Adelka, Vendulka, Anička,

Nezúčastní se: Saša, Vláďa Pleva, Vláďa Uher, Kočka, Pepča,


Bája


VWG2012

Letošní Vietnam se vydařil! Vrátili jsme se všichni, a to dokonce po vlastních. Velký klobouk dolů Božíčkovi s Honzou, kteří zvládli svou premiéru na této velmi náročné akci se ctí.Fotky se brzy objeví na rajčeti.

Adam