Dokumenty na tábor

Pokud jste nebyli na předtáborové schůzce rodičů a/nebo nemáte potřebné papíry k odevzdání, jsou tyto ke stažení zde.

Mocné vítězství

Opožděně ale přece gratulujeme našim skautům k vítězství v závodě Pražákova memoriálu obvodního srazu Prahy 8.

Adamovo podivná jednodenní výprava

21.5.2016

8:30 na Strossu

Všecičko, ach matičko, jako na každou jinou jednodenní výpravu . Penízek na cestu a tak bude hezkých 80 korun, což je skoro zadarmo. Kdo má, vemte si s sebou opencard nebo jakoukoli jinou tramvajenku. Kroje nechte doma, předpokládáme, že bude horko, odějte se raději v oddílové tričko!
Hue hue hue, těšíme se na vás!

Zúčastní se: Nela, Amy, Majda T., Žuška, Adam H., Bzunda, Marta, Adam H., jonas d.,

Nezúčastní se: Bája S., Vítek, Pepa Č., Mrkef, Mikuláš K., KajetánSm, Eliška H., Kryštof, Adam Š., Bačkůr a Alžběta, Adam B., Adam B., Šáh, Filip S.,

Obvodní sraz 2016

06.-08.05.2016, Červený hrádek u Sedlčan

v pátek pro světlušky a vlčata v 15:30 na Stross. náměstí, pro skauty a skautky v 17:30 na Stross. náměstí

v neděli pro všechny v 17:10 na Stross. náměstí

280 Kč (cestovné, pronájem tábořiště, "startovné"), oddílové tričko, spacák, karimatku, teplé oblečení na spaní (spíme ve stanech), jídlo na celý víkend (další instrukce pro nováčky pošleme), vše ostatní jako na dvoudenní výpravu (šátek, papír, tužku, hygienu, ešus (nikoli plastovou mističku) a lžíci...).

Jedeme v úplném skautském kroji, který je povinnou součástí vybavení na obvodní sraz.
Vzhledem k organizačním složitostem prosíme o přihlášení nejpozději ve čtvrtek 28.04. večer. Děkujeme.

Zúčastní se: Baja S., Vitek S., Kojjak, Kryštof, Suri, Ančičí, Mikoláš, Jáchym, Mína, Fanda, Pepa U., Hugo, Tengu, Mrkef, Karla h., Adam h., Štěpánka D., Majda,

Nezúčastní se: Viktor, Nela, Kajetán Sm, Šáh, Filip Sch., Majda Tesařová, Tonička S. , Kotě, Viki, Amy , Marta, mikulas, Bačkůrka a Alžbět, Eliška H., Bzunda, Pepča, Adam,

Klučičí výprava

15. - 17. 4. 2016, Chomutovice

pátek 17:00 na Stross. nám.

neděle 16:00 tamtéž

350 Kč, studenou páteční večeři, přezuvky, karimatku, spacák, opotřebitelné oblečení (budeme převážně venku), pracovní rukavice, papír, tužku, šátek, uzlovačku, ešus a lžíci, kapesní nůž, provázek a vše co by se mohlo hodit na přežití !!!

Jedeme v oddílovém tričku

Účast prosím potvrďte do pondělí večer

Budeme se těšit

Zúčastní se: Fanda, Šáh, Filip Scheuch, Adam Š., Adam Brycha, Mrkef, Vitek S., Honza, Pepa, Jonáš, pepa U., adam h,