Skautky zdraví z Věže

Slunečnice zahájily nový skautský rok. Tak schválně, jak jim to společně půjde :-)

Schůzky

Vlčí rok nám začal a s ním i pravidelné schůzky. Aby bylo každému jasné, kdy má chodit, nabízíme krásný rozpis:

Čas

Pro koho

Vedoucí

Úterý 17:00-18:30 -- > Skauti (kluci) Adam, Honza
Středa 16:30-18:00 -- > Světlušky (holky) Fáfa, Eliška, Adélka
Středa 17:30-19:00 -- > Skautky (holky) Bája, Judit
Čtvrtek 17:00-18:30 -- > Vlčata (kluci) Jakub, Jára, Mladej

Zahajovací výprava

sobota 15.09.12, Řevnice

09:00 pod ex-hodinama (Strossmayerovo náměstí)

60 Kč, oběd a svačinky, pití na celý den (aspoň 1l), šátek, uzlovačku, hadrák, KPZ, papír a tužku, pláštěnku, oblečení dle počasí, pevnou obuv a na sebe skautský kroj!
Těšit se budou Adam, Market, Krisťu, Filda, Fáfa, Honzík, Bája, Jára, Judit a Mladej :-)

Zúčastní se: Market, Josef Uher, Vláďa Uher, Arsim, Kočka, Bája, Pterovic Kubátko, Elí, Kotě, Jára, Adam, Kája, Adam H., Marek, majda, Fáfule, Honzík, Kryštof Matys, drahoušek Krisťuška,

Nezúčastní se: Eli Smitková, Božíček, Adél,

Přijď se na nás podívat

Přijď se na nás podívat První letošní schůzka Vlků a Šedých vlčic se blíží! Přemýšlíš, že by se ti u nás možná líbilo? Což takhle přijít mezi nás? Přijď se na nás podívat, za to nic nedáš! Pokud by tě zajímalo, co děláme, podívej se na koláž z fotek z roku 2012/2012.

Nová termínovka

V sekci dokumenty je ke stažení termínovka na tohle pololetí. Tak si koukejte naplánovat babiččiny narozeniny na dny, kdy se nikam nejede :-)