Rodičovská schůzka

Milí Vlčí rodičové, dnes se po schůzce skautů, od 19:00, koná v klubovně ve Vodárenské věži předtáborová schůzka rodičů. Na ní mimo jiné dostanete černobíle vytištěné následující dokumenty:

..: prohlášení o bezinfekčnosti + plná moc
..: info o návštěvním dnu
..: posudek o zdravotní způsobilosti dítěte
..: informace k táboru
..: seznam věcí
a přihlášku šitou na míru vašemu dítěti. Pokud by snad bylo něco z toho potřeba např. k barevnému tisku, nabízíme ke stažení (až na přihlášku, kterou nabízíme prázdnou...),
..: prázdná přihláška
Tak přijďte, těšíme se na vás! Je to jedinečná šance klást nám záludné dotazy a kochat se pohledem na naše rozpaky při snaze je zodpovědět, nebo se z nich alespoň vymluvit.

Schůzka před obvoďákem

Děkujeme Adélce, Elišce, Arsimovi, Božíčkovi, Honzovi a Pepovi za účast na výjimečné schůzce! Vaše nasazení při hledání a kompletování stanů bylo super. Hodně štěstí o víkendu...

Obvodní sraz

termín: 11.-13.05.2012, místo: základna Alberta, Harasov (Kokořínsko)

sraz: SKAUTI A SKAUTKY - v pátek v 15:30 pod ex-hodinama, VLAČATA A SVĚTLUŠKY - v pátek 16:15 pod ex-hodinama

návrat: pro všechny děti v neděli v 16:30 pod ex-hodinama

(omlouváme se, doprava na místo není moc dobrá a pro světlušky a vlčata je vypravován zvláštní autobus, který jede později než linkový) peníze: 220 Kč (doprava a technické zajištění závodu) s sebou: JÍDLO NA CELÝ VÍKEND (možno různé instantní polévky a podobně, budeme mít vařiče), pití na pátek, skautský kroj na sebe, oddílové tričko do batůžku, spacák, karimatku, zkrátka vše jako na dvoudenní výpravu (viz. web).
PROSÍME O PŘIHLÁŠENÍ NEJPOZDĚJI V ÚTERÝ 08.05., MUSÍME NAHLÁSIT POČET ÚČASTNÍKŮ!!! V případě dotazů se nebojte voalt a psát, víme, že se jedná o poměrně netradiční akci.

Zúčastní se: Elí, Krisťu, Špenát, Saša, Pepa, Market, Kačenka, Majda, Božíček, Arsim, Judit, Filip, Honza, Kočka, jonas , Max, Adélka, Jára,

Nezúčastní se: Kryštof, Juli, Marek, Jitka, Pepča, Vláďa Pleva, Bája, Štěpánka, Achil,

Výjezd do Damnova

V rámci předtáborových příprav si valná část střediskové rady vyjela na Damnovskou louku. Uklízeli jsme, připravovali jsme okolí, objížděli jsme všechny příslušné úřady ve snaze získat všemožná povolení... Damnov nás poctil jak nesnesitelným vedrem, tak noční bouřkou, takže všechno, jak má být.

Úspěch na skautském dni

Na sobotním Pražském skautském dni byl oceněn úžasný obraz draka našich šikovných Kopretin. Gratulujeme!