Závěrečná výprava

16.6.2018 Davle

9:00 na Strossmayerově náměstí

100 Kč, jídlo a pití na celý den, oblečení dle počasí, pokrývku hlavy, pláštěnku a vše jako na každou jednodenní výpravu. Hodit by se mohlo drobné kapesné.

Jedeme v oddílovém tričku!

Přihlašujte se prosím do úterý 12.6.

Těšíme se na vás :-)

Zúčastní se: Šušanka, Ada, Hypo, Kuba T., Lotka, Vítek.S, Bajunka Suchánková, Tonka V., Vektor, Jáchym D., Vašek, Madlenka, pepča , Adam Hlivka, Bzunda, Máňa G., Willy, Kotě♥, Rozinka, Viktor J., bačkůr, Kryštof, Hugo,

Nezúčastní se: Kojjak, Milda, Julča, Šáh, Fífa, Gaia, Adam Š., Amy, Tengu, Tonča S., Emma V., Fanda, Metelcovi, Ella, Bačkůr, Kecka a Piškot, Kristian, Nutri , Honzik Vydra, Jonaš DM,Štěpanka DM, Smoulinka,

Krisťu

Obvodní sraz 2018

11. - 13. 5. 2018 Měsíční údolí u Vlašimi

v pátek na Stross. nám. 15:50 skauti a skautky, 16:40 vlčata a světlušky

v neděli v 17:50 tamtéž (pro všechny)

280 Kč (cesta, pronájem tábořiště, startovné), spacák, karimatku, teplé oblečení na spaní (spíme ve stanech), jídlo na celý víkend, oddílové tričko, pláštěnku, světlušky a vlčata malý batůžek (může být do dvojic), baterku, nůž, ešus (nikoli plastovou mističku) a lžíci, hrneček, šátek, papír, tužku, KPZ, hygienu, oblečení dle počasí, vhodnou obuví jsou pohorky.
Skauti a skautky také vybavení dle instrukcí, které dostanou od vedoucích a rádců.

Jedeme v úplném skautském kroji, který je povinnou součástí vybavení na obvodní sraz.

Účast prosím potvrďte nejpozději v pondělí 7.5. večer!
Těší se všichni skauti z Prahy 8 :-)

Zúčastní se: Rozinka, Kryštof, Hypo (Hynek), Bzunda, Jonáš, Mrkef, Kojjak, Žuška, Ella , Smoulinka, Nutri, Honza V, Mína, Ada, Kristian, Marta, Josefina, Vítek, Mikoláš, Tengu, Maruška G, Adam B, Niky, Kuba T., Tonča S., Adam Š., Jonáš D., Hugo, , , ,

Nezúčastní se: Pepa Č., Milda, Julča, Fanda, Vikt, Viktor J., Adam Hlivka, Amy, Jáchym D., Tonka V., Bája, Jáchym Met., Lotka, Vašek, Eliška H., Viki, Kotě,

Krisťu

Kouzelná holčičí výprava (pro holky :-D)

20.-22.04.2018, Litoměřice

v pátek v 17:00 na Stross. náměstí

v neděli v 17:00 tamtéž

400 Kč, páteční večeři, vše jako na dvoudenní výpravu (spacák, karimatka, nádobí a příbor, hygienické potřeby, přezuvky, oblečení do dubnového počasí, papír, psací potřeby, šátek, nožík, lahev na pití), batůžek na sobotní výlet (do dvojice stačí), pláštěnku, drobné kapesné, menší zavařovačku/krabičku.

Kdo má, pojede v oddílovém tričku.

Přihlašujte se prosím nejpozději do pondělního (16. 4.) večera!
Budeme se těšit :-).

Zúčastní se: Rozinka, Bája S., Amy, Niky B, Bzunda, Lotka, Madlenka K., Tonka V., Maruška, Ella, Tonča S., Bačkůr, Piškot, Gaia, Emma Vl., Julča, Eliška Horníková , Alice, Majda, Vendy,

Nezúčastní se: Žuška, Josa, Kotě, Viki, Kecka, Tengu, Marta, Pepa Č., Hugo,

Výprava za ctí a slávou (pro kluky)

20.-22.4. Mladá Boleslav - Debř

16:50 na Strossmayerově náměstí

neděle 17:00 tamtéž

400 Kč, páteční večeři (studenou do vlaku), vše jako na vícedenní výpravu (spacák, karimatku, hygienické potřeby, přezuvky - ideálně tenisky, láhev na vodu, nádobu na jídlo, příbor, hrneček, šátek, papír, tužku, malý batůžek), štít (zelená pokladová barva), hadráky, meč nebo řemdih (pouze kdo chce). Jedeme v oddílovém tričku.

Hadrák:
hadrový míček uzpůsobený na házení po lidech

Meč:
obalený molitanem nebo jinou měkkou hmotou
na délku paže
každý meč bude zkotrolován, jestli je bezpečný

Řemdih:
hadrák na provázku
provázek na délku paže
Budeme kupovat místenky do vlaku a proto je potřeba se přihlásit do pondělí 16.4.

Zúčastní se: Adam hlivka, Vektor, Hypo (Hynek), Fanda, Kojjak, Viktor J., Mikoláš a Jáchym, Vítek S., Ada, Adam Š., Šáh, Fífa, Jáchym D., Jonas, Kristian, Willy, Jonáš, Kryštof, Milda, Kuba T.,

Nezúčastní se: Mrkef, Pepa Č, Vašek, Hugo,

Kuba

Velikokonoce 2018

29.03-02.04., Hostinné

ve čtvrtek v 15:15 pod ex-hodinama (Stross. nám.)

v pondělí v 18:10 tamtéž

800 Kč (zbytek výdajů pokryje příspěvek od střediska a MHMP), jídlo na čtvrtek (sváču na cestu a večeři), spacák, menší kapesné, přezuvky, nůž, baterku, papír, penál (tužka, pastelky, nůžky, lepidlo...), KPZ, šátek, uzlovačku, hadráky, hygienické potřeby (včetně ručníku), pláštěnku, malý batůžek (stačí do dvojice), kluci mašle na pomlázky, kdo má, tak řehtačku :-), holky věci na zdobení vajíček (bavlnky, ozdoby, barvy, voskovky...), oblečení (do aprílového, tedy měňavého, počasí) a vše ostatní jako na vícedenní výpravu (seznam věcí zde na webu v sekci "co s sebou").

Nepotřebujeme karimatku a nádobí.

Případné beránky, zajíčky, slepice a mazance milerádi společně posnídáme :-).

Jedeme v kroji, ale s sebou si bereme i oddílové tričko.

Potvrďte prosím účast / neúčast zde, nejpozději v neděli 25.03. do 19:00, děkujeme.

P.S.: maminkám doporučujeme vzít si na návrat nějaké to nazdobené vejce, jeden nikdy neví :-)

Zúčastní se: Šáh, Fífa, Ančičí, Šušanka, Kojjak, Pepa Č., Bája, Víťánek, Ada, Josefina, Hugo, Bzunda, Eliška Horníková , Hynek, Adam Š., Fanda, Ella, Bačkůr, Piškot, Kecka, Kája, Kačenka, Majda Kof., Štěpánka DM, Mína, Jonáš DM, Maruška G, Wili, Julča, Tengu, Mína jela a moc si to tam užila,

Nezúčastní se: Lotka, Viktor J., Gaia, Adam Hlivka, Rozinka, Tonča S.,, Alice M., Kotě, Viki, Kryštof, Vendy, Marta, Marta, Mrkef, Jonáš, Kristián, Kuba T., Adam B, Niky B, Milda, Amy, Jáchym D., Vektor, Šmoulinka,