Silmaril - Vlci a Šedé vlčice

Přidej se k nám!

Případným novým zájemcům o členství musíme s lítostí oznámit, že letos už je nás moc a žádné další nováčky přijmout nemůžeme.

Naše oddíly stále přijímají nové členy, kluky i holky ve věku 7-12 let. Chceš-li:

...Zažít spoustu dobrodružství
...Najít nové kamarády
...Naučit se přežít v přírodě
...Jezdit na výlety a na tábor
...Zkusit si, co v tobě je
... a nejen to...

...Pojď to tedy zkusit!

Co to obnáší?

• Chodit jednou týdně na pravidelné schůzky do naší klubovny v Havanské ulici.
  • Jezdit přibližně jednou až dvakrát do měsíce na jednodenní či vícedenní výpravu a v červenci pak na letní tábor.
  • Zaplatit členské příspěvky v celkové výši 1400,- na rok (platí se většinou ve dvou platbách).
  • Postupně si pořídit skautský kroj a také další vybavení, které využíváme při programu.

O tom, kdo jsme a co děláme se dočtete zde. Více o tom, co je skauting se dozvíte zde.

Jak se přihlásit?

Chceš-li zkusit, jaké to je být jedním z nás, napiš nám nebo zavolej a přijď se podívat na některou z našich akcí! Na veškeré dotazy rádi odpovíme.

-- > Oddíl Vlci (chlapecký oddíl - vlčata a skauti) Silmaril.info@seznam.cz
-- > Oddíl Šedé vlčice (dívčí oddíl - světlušky a skautky) Silmaril.holky@seznam.cz

Bližší kontakty na jednotlivé vedoucí.