Výprava z pohádky do pohádky

sobota 14.6.2014

8:45 pod ex-hodinama

100 Kč, jídlo a pití na celý den, pláštěnku, papír, tužku,šátek, hadráky… (zkrátka věci jako na jednodenní výpravu..)
Jedeme v ODDÍLOVÉM TRIČKU!
Těší se Elí & Adý a spol :-)

Zúčastní se: Baja S., Fanda, Kuba, Ančičí, Žuška a Kuba Kojanovic, Karla, Honzík M., Julie Š., Kotě, Koťátko,

Nezúčastní se: Boyan, Vitek S., Pepa, Pepča, Tengu, Filip H., Vendy,

Elí & Adý

Dokumenti na tábor

Pokud vám snad utekl nějaký důležitý papír na tábor, tak zde nabízíme ke stažení soubor, ve kterém by mělo být vše, co potřebujete.

Slíbená mapka

Barevná mapka k cestě z Damnova na tábořiště

Obvodní sraz 2014

16.-18.05., Měsíční údolí u Vlašimi

v pátek v 16:25 pod ex-hodinama (JEN PRO VLČATA A SVĚTLUŠKY!!!)

v neděli v 17:00 tamtéž (PRO VŠECHNY)

280 Kč (skauti a skautky 220 Kč + peníze na vlastní dopravu na cestu tam), dohodne se na schůzkách), JÍDLO NA CELÝ VÍKEND, spacák, karimatku, teplé oblečení na spaní (spíme pod stanem!), ešus, lžíci, hrneček, oddílové tričko, vše jako na schůzku (šátky a podobně budou děti potřebovat při závodě!), stezku (hlavně vlčata), baterku, hygienické potřeby, alespoň tři hadráky nebo papírové koule (budeme potřebovat při mezistřediskové hře), dostatek oblečení. Nezapomeňte věci, které jste dostali na schůzce (vařič, stan, lékárnu...).
Jedeme v kroji (na kterém máme nášivky!!!).

Zúčastní se: Vítek, Bája S., Pepča, Pepa U., AdamH, Tengu, Kotě, Viki, Karla, majda, Adam, žuška a Kuba Kojanovi, Kryštof, Glum, stepka, momo, ančičí,

Nezúčastní se: Filip a Kuba Sch., Fanda, Sven, Boyan, Vojta P., Vojta P., Honzik M., momo,

Filmová 2014

Zarach News

Sledujte, co se 21. 3 .2014 stalo ve světě i doma, ve sportu, reklamě a za závěsem ve sprše...Poprvé v historii byl svěřen hlavní vysílací čas televize Zarach do rukou externího týmu! A budoucí herecké, scénáristické, režisérské a moderátorské špičky odvedly svou práci dokonale! ZarachTV se o svou budoucnost věru nemusí obávat.

huEHue

Snímek pojednává o válce gangů v New Yorku. Mexická a Čínská čtvrť stojí odnepaměti proti sobě, potyčky jsou ve městě na denním pořádku a po atentátu na známého politika jsou obviňovány obě strany. Vyvrcholení vás opravdu překvapí.
Těšit se můžete na hvězdné obsazení, dokonale vtipný scénář a vymazlené kostýmy. Film byl oceněn cenou Rarach studios za námět a scénář.

Inspirace

Akční thriller plný zvratů, napínavých scén, profesionálních filmových efektů a vynikajících hereckých výkonů. Hlavní postavou je autorka knihy "Jak se stal pštros malířem," která v televizním pořadu objasňuje, odkud získala námět. Rozuzlení děje vám zaručeně vyrazí dech! Snímek získal ocenění Rarach studios za střih a efekty.

Není Chirurg jako chirurg

Snímek pojednává o detektivovi z Plzně který řeší záhadný případ seriového vraha známého pod jménem Chirurg. Dopadl detektiv skutčného pachatele, nebo za mřížemi sedí nevinný občan? A o čem to zpívá bezdomovec u popelnic? Těšit se můžete na brilantní herecké výkony, napětí, akci a nefalšované facky. Snímek byl oceněn cenou Rarach studios za nejlpší práci s kamerou, herecké výkony a nejlepší film :´)