Rarach studios vyhlašují soutěž

Cena Akademie (anglicky Academy Award), jinak také Rarach, je cena každoročně udělovaná Vlčí Akademií filmového umění od roku 2012 v různých oblastech filmu. Rarach je považován za nejprestižnější filmovou cenu (kam se hrabe Český Lev nebo Oscar), přestože se týká především skautské kinematografie. Slavnostní ceremoniál patří k nejvýznamnějším kulturním událostem ve Slivicích.

Uzávěrka přihlášek je v pátek 2.3.2012 ve večerních hodinách. Následovat bude konkurz, na němž bude každý z účastníků moci předvést své herecké nadání. Pro ty, kdo by se soutěže rádi zúčastnili, ale ještě nemají natočený žádný film, bude možnost dohnat, co zameškali, během soboty. Sobotní noc se pak ponese v duchu slavnostního galavečera s vyhlášením a promítáním vítězného snímku.

VAfu

Výprava do země v daleké dálce

2.-4.3.2012

17:00 pod ex-hodinama

16:45 pod ex-hodinama

Peníze: 320,-: páteční večeři, karimatku, spacák, přezuvky, lžíci (jiné nádobí není potřeba), malý batůžek (stačí do dvojice), lahev (nebo i termoska), vše jako na družinovku (šátek, uzlovačka, papír, tužka, pastelky, stezka), nezapomeňte KPZ a baterku, hodit se bude i kapesní nůž.
Oblečení dle počasí, ideálně i něco nepromokavého, dobré boty.
V případě dotazů kontaktujte nejlépe Krisťu (603 700 107) nebo pište na mail silmaril.holky@seznam.cz (platí tentokrát i pro vlčata!)
Tato výprava je společná pro vlčata a světlušky! (Skauti a skautky jedou na Filmovou - viz níže)
Pozvánka ke stažení
Těší se na vás Krisťu, Judit, Fáfa, Filda a Mladej

Zúčastní se: Krisťu, Judit, Mladej, Fáfule, Juli H., Vladimír Pleva, jitka Plevová, Pepa Černý, Madlenka, Kačka E, Adam H., Achilleas,

Nezúčastní se: Jonáš, Štěpánka, Špenát, Bára,

Krisťu

Ikonky, Vietnam a tak

Onehdá se k nám doneslo, že někteří návštěvníci webu měli potíže najít naší fotogalerii. Pevně věřím, že tenhle problém už je dávno vyřešený, ale pokud ne, chtěl bych jej použít jako oslí můstek pro jinou věc. Od toho (otevření fotogalerie...) jsou ikonky v pravém horním rohu stránky. To říkám tak jako pro ty, kteří nenašli odvahu na ně kliknout nebo si jich třeba nevšimli či je snad třeba považovali za nějakou reklamu. První vede na profil našeho střediska na facebooku (nebojte, to hlavní po informační stránce se odehrává tady, facebook je takové spestření pro fajnšmekry!), ta druhá na již zmíněnou fotogalerii na serveru Rajče. A ta třetí, to tajemné VWG, které přibylo teprve nedávno, to je odkaz na dceřiný web akce zvané Vietnam (pod nímž je opět podepsané uskupení Rarach studios v čele s Járou). Vietnam je celovíkendová bojová hra s mnohaletou tradicí, kterou se s vypětím všech sil snažíme zejména v posledních letech udržet. Skauti asi tuší, protože loni jsme se je tam snažili nalákat, ale nějak to nakonec nevyšlo. Letos to bude určitě lepší, skauti pojeďte! Snažíme se zapojit i jiná střediska a vůbec různé další externisty známější i méně známé. Všechny informace se dozvíte po kliknutí.

Filmová výprava pro skauty

Slivice u Příbrami, 2.- 4. 3.

16:15, ex-hodiny

16:45, ex-hodiny

350 Kč, páteční večeři, vše, co na dvoudenní výpravu, bačkůrky,
teplé oblečení, něco proti dešti a elegantní oděv na filmový festival
Nádobí netřeba.
Jedeme v kroji!
(výprava není pro vlčata a světlušky, ty jedou jinam...)
Těší se ZarachTV & Filmaril

Zúčastní se: Jára, Bája, Adam, Market, ARSIM, Filip, Elí , Hans, Adélka, Honza Černý, Marek Živný, Božíček, Božíček, Božíček,

Nezúčastní se: Josef Uher,

Soutěž

Aby nám nebylo líto, že nebyly schůzky, zájemci si můžou zkusit přijít na nějaký ten bodík nebo dokonce vlaječku zodpovězením následující otázky:
-.-/-/./.-./-.--//..-/--.././.-..//..././/.--./---/..-/--../../...-/.-//.--./.-./---//.../.--./---/.---/./-./..//
-../...-/---/..-//.-./..-/--../-././/.../../.-../-./-.--/----//.--./.-./---/...-/.-/--../..-///?
Odpovědi pište do knihy návštěv!