Strašidelná výprava na Okoř

16.06.12, Okoř

08:30 pod ex-hodinama (Strossmayerovo náměstí)

100 Kč, dětskou opencard nebo lístky na MHD, jídlo a pití na celý den, šátek, uzlovačku, papír, tužku, KPZ, 3 hadráky, pláštěnku, v případě pěkného počasí pokrývku hlavy.
Jedeme v kroji (a pod něj si vezmeme oddílové tričko, kdyby na kroj bylo moc velké horko a hrozilo upečení :-)
Těšíme se na Vás!

Zúčastní se: Bája, Marek, Market, Elí :), Judit, Jára, Karla, Adam H., Pepa U., Kačka E, jitka Plevová, Božíček, Filip, Arsim, Štěpánka, Kotě, Honza, Adelka, Vendulka, Anička,

Nezúčastní se: Saša, Vláďa Pleva, Vláďa Uher, Kočka, Pepča,

VWG2012

Letošní Vietnam se vydařil! Vrátili jsme se všichni, a to dokonce po vlastních. Velký klobouk dolů Božíčkovi s Honzou, kteří zvládli svou premiéru na této velmi náročné akci se ctí.

Fotky se brzy objeví na rajčeti.

Rodičovská schůzka

Milí Vlčí rodičové, dnes se po schůzce skautů, od 19:00, koná v klubovně ve Vodárenské věži předtáborová schůzka rodičů. Na ní mimo jiné dostanete černobíle vytištěné následující dokumenty:

..: prohlášení o bezinfekčnosti + plná moc
..: info o návštěvním dnu
..: posudek o zdravotní způsobilosti dítěte
..: informace k táboru
..: seznam věcí
a přihlášku šitou na míru vašemu dítěti. Pokud by snad bylo něco z toho potřeba např. k barevnému tisku, nabízíme ke stažení (až na přihlášku, kterou nabízíme prázdnou...),
..: prázdná přihláška
Tak přijďte, těšíme se na vás! Je to jedinečná šance klást nám záludné dotazy a kochat se pohledem na naše rozpaky při snaze je zodpovědět, nebo se z nich alespoň vymluvit.

Schůzka před obvoďákem

Děkujeme Adélce, Elišce, Arsimovi, Božíčkovi, Honzovi a Pepovi za účast na výjimečné schůzce! Vaše nasazení při hledání a kompletování stanů bylo super. Hodně štěstí o víkendu...

Obvodní sraz

termín: 11.-13.05.2012, místo: základna Alberta, Harasov (Kokořínsko)

sraz: SKAUTI A SKAUTKY - v pátek v 15:30 pod ex-hodinama, VLAČATA A SVĚTLUŠKY - v pátek 16:15 pod ex-hodinama

návrat: pro všechny děti v neděli v 16:30 pod ex-hodinama

(omlouváme se, doprava na místo není moc dobrá a pro světlušky a vlčata je vypravován zvláštní autobus, který jede později než linkový) peníze: 220 Kč (doprava a technické zajištění závodu) s sebou: JÍDLO NA CELÝ VÍKEND (možno různé instantní polévky a podobně, budeme mít vařiče), pití na pátek, skautský kroj na sebe, oddílové tričko do batůžku, spacák, karimatku, zkrátka vše jako na dvoudenní výpravu (viz. web).
PROSÍME O PŘIHLÁŠENÍ NEJPOZDĚJI V ÚTERÝ 08.05., MUSÍME NAHLÁSIT POČET ÚČASTNÍKŮ!!! V případě dotazů se nebojte voalt a psát, víme, že se jedná o poměrně netradiční akci.

Zúčastní se: Elí, Krisťu, Špenát, Saša, Pepa, Market, Kačenka, Majda, Božíček, Arsim, Judit, Filip, Honza, Kočka, jonas , Max, Adélka, Jára,

Nezúčastní se: Kryštof, Juli, Marek, Jitka, Pepča, Vláďa Pleva, Bája, Štěpánka, Achil,