Výjezd do Damnova

V rámci předtáborových příprav si valná část střediskové rady vyjela na Damnovskou louku. Uklízeli jsme, připravovali jsme okolí, objížděli jsme všechny příslušné úřady ve snaze získat všemožná povolení... Damnov nás poctil jak nesnesitelným vedrem, tak noční bouřkou, takže všechno, jak má být.

Úspěch na skautském dni

Na sobotním Pražském skautském dni byl oceněn úžasný obraz draka našich šikovných Kopretin. Gratulujeme!

Pražský skautský den 21.4.2012

Skautský den

Na vědomí se dává, že v rámci oslav sta let českého skautingu jsou všichni - staří i mladí, rodiče i děti, jakož i kdokoli další - zváni na skautský den Prahy 8. Čeká vás zajímavý program, vystoupení několika hudebních kapel, exhibiční fotbalový zápas a mnohé další. Všechny informace najdete na oficiálním webu akce a v pozvánce.

Pozor! Nejedná se o akci Silmarilu, tzn. (ačkoli se v ní někteří z nás angažují) nezařizujeme organizaci (sraz či dopravu) ani dohled nad dětmi. Je to událost veřejná, a to pod záštitou skautů Prahy 8.

Velikonoce 2012

05.-09.04.2012; Kolín

čtvrtek v 15:00 pod ex-hodinami (Strossmayerovo nám.)

pondělí v 16:45 tamtéž

Peníze: 600 Kč (zbytek pokryje příspěvek od střediska)
jídlo na čtvrtek (vaříme společně od páteční snídaně), přezuvky, spacák, karimatku, ešus, lžíci, pláštěnku, PLAVKY a RUČNÍK (případně neplavci rukávky :-), malý batůžek na výlety (pokud se v Praze dohodnete, stačí do dvojice), všechno jako na dvoudenní výpravu (nůž, baterka, šátek, zápisník, uzlovačku, hadráky, STEZKU, KPZ…), kluci mašle na pomlázky, holky to, čím budou zdobit vajíčka (voskovky, svíčky, barvičky, barvy, nálepky…), dostatečné množství ošacení (prosíme teplejší i „letnější“ variantu), nějakou tu hygienickou potřebu (půjdeme do sprchy a do bazénu :-).
Jedeme v kroji a s sebou si vezeme i oddílové tričko!

Nepotřebujeme hrnečky, ale ešusy a lžíce ano, viz. seznam vybavení.
Účast prosím potvrďte na webu do úterý 02.04., s případnými dotazy se obracejte na Market, tel č. 732584140 nebo na Silmaril.info@seznam.cz, nebojte se zeptat zejména pokud byste měli nějaké ne

Zúčastní se: Jára, Judit, Adam!!!, Market, Špenát, Pepa, Krisťu, Adélka, Madlenka, Karla, Adam H., Glum, Božíček, Arsim, Filip, Mladej, Fáfule, Marek, jitka Plevová, Vláďa Pleva, Eliška F., Štěpánka Di Maio (Babi), Jonáš D., Božíček, Božíček, Honzík,

Nezúčastní se: Kočka, Saša, Juli, Honza Černý, Pepa Černý, Achilleas, Kryštof,

Předběžná přihláška na tábor