Počáteční výprava PRO SKAUTKY

22. – 24.9. 2023, okolí Dobříše

v pátek 16:30 u klubovny

v neděli 17:30 tamtéž

300 Kč, páteční večeři, spacák, karimatku, stan/plachtu*, ešus, lžíci, alespoň 2 litry vody (doplňovat budeme v sobotu odpoledne), pláštěnku, oblečení do zářijového počasí, základní hygienu, věci jako na schůzku (šátek, hadrák, papír, tužku, kdo má, tak stezku), baterku, nůž, hodí se toaletní papír a pytlík na odpadky.

*Budeme přespávat venku. Na srazu budou k rozebrání stany do čtveřic, kdo ovšem chce, může si vzít vlastní plachtu/celtu.

Dále společně bereme bomby, vařiče a společné jídlo na sobotu. Nechte si pro to, prosíme, v batohu trochu místa.

Jedeme v oddílovém tričku.

Přihlašujte se prosím do středy 20.9. do 20:00!
Budeme se těšit :)

Zúčastní se: Lentilka, Johanka K., Ema N., Eliška, Lota, Stela, Helča, Cilka, Šemík , Dorka, Julča, Piškot,

Nezúčastní se: Gaia, Fína-ne,

Máňa

Setkání s rodiči

10. 6. 2023 u Věže

17:00 (nebo jak Vám to vyjde) na dvoře u Věže

konec nejpozději 20:45 (kvůli sousedům)

Nádobu na pití - určitě Vám nabídneme kávu nebo čaj.

Nemůžeme bohužel slíbit možnost chlazení nápojů v lednici, ale pokud si budete chtít přinést třeba víno, rádi Vám do něj dáme led.

Pokud byste rádi donesli nějaké občerstvení (pro rodiče a potom i děti), tak prosíme, aby to bylo něco, co se dá jednoduše vzít do ruky a po jídle stačí použít ubrousek. A abyste raději vše připravili doma (před věží nebude prostor na zdobení chlebíčků ani ohřívání polévky :-)). Jako příklad nás napadá tácek jednohubek, nakrájená zelenina (ale meloun raději ne :-D), koláč, pizza… My také něco připravíme, takže pokud nebudete mít před srazem čas, nic si z toho nedělejte :-).
Budeme se na Vás moc těšit!

Zúčastní se: Králíkovi, Tutrovi, Barbora Ludvíková, Voborníková M., A. Scheinostová (od Tonči), Kroftovi,

Nezúčastní se: Vacatkovi,

Závěrečná výprava

10. 6. 2023, Dobřichovice

9:00 na Strossu

cca 18:30 u Věže

150 Kč, vše jako na jednodenní výpravu (jídlo a pití na celý den, šátek, tužku, papír, uzlovačku, hadráky, KPZ...), oděv dle předpovědi počasí, pláštěnku / čapku proti slunci, hodit by se mohlo malé kapesné.

Jedeme v oddílovém tričku.

Přihlašování je možné do úterý 6. 6. do 20:00.

POZOR! Návrat je u Věže, kde proběhne i setkání s rodiči.
Informace k setkání dodáme během víkendu.
Těšíme se na vás :-)

Zúčastní se: Kuba K., Johanka K., Kuba T. , Kryštof K., Honza V, Lota, Stela, Rozinka, Ema N., Albert, Dorka, Eliška, Emilka, Cilka, Pepík, Tonda, Gaia, Šemík , Johanka Š., Ben K., Barča H., Vašek, Jenda, Piškot, Máťa, Tobiáš S., Fína, Anežka Z., Váša,

Nezúčastní se: Julča, Štěpán, Jáchym D., Šimon, Amy, Kacka, Helca, Emilka,

Obvodní sraz 2023

12. - 14. 5. 2023, Říčany

v pátek v 17:00 na Stross. nám.

v neděli v 17:00 tamtéž

350 Kč, studenou páteční večeři, jídlo na sobotu (snídani, studený oběd ke snězení během závodu, večeři klidně instantní, můžeme ji uvařit na vařiči + svačinky), v neděli budeme jíst společně, všichni vodu na pátek (aspoň 1,5 l), skauti a skautky vodu až do sobotního odpoledne (aspoň 2,5 l), spacák, karimatku, teplé oblečení na spaní (spíme ve stanech), pláštěnku, baterku, nůž, ešus (nikoli plastovou mističku) a lžíci, hrneček, šátek, papír, tužku, KPZ, hygienu, oblečení dle počasí, vhodnou obuví jsou pohorky, do batůžku přibalte oddílové tričko.

Světlušky a vlčata malý batůžek (může být do dvojic).

Skauti a skautky také vybavení dle instrukcí, které dostanou od vedoucích.

Hodit se pravděpodobně bude kapesné!

Jedeme v úplném skautském kroji, který je povinnou součástí vybavení na obvodní sraz.

Účast/neúčast prosím vyplňte co nejdříve, nejpozději v pondělí 8. 5. večer!
Těší se všichni skauti z Prahy 8 :-)

Zúčastní se: Vašek V., Jenda, Kryštof (do soboty večer), Štěpán, Stela, Lota, Rozinka, Tonča S., Ema N., Amy, Piškot, Netopýr , Kuba T., Pepík, Máťa, Šimon, Johanka K., Helča , Kačka, Julča, Honza V. (Přijede v sobotu), Milda, Fífa,, Mmmartička (az v sobotu odpo;), Fína, Tobiáš S., Bety, Ben K, Kristián (dřívější odjezd), Lentilka,

Nezúčastní se: Barča H., Adél , Lentilka, Hynek, Tonda, Gaia, Šemík, Johanka Š., Emilka Ch., Kuba K., Eliška , Cilka, Dorka, Albert,

Velikokonoce 2023

06. - 10. 04. 2023, Hostinné

ve čtvrtek v 15:20 na Strossu

v pondělí v 18:05 tamtéž

1.000 Kč, jídlo na čtvrtek (sváču na cestu a večeři), spacák, menší kapesné, přezuvky, nůž, baterku, papír, penál (tužka, pastelky, nůžky, lepidlo...), KPZ, šátek, uzlovačku, hadráky, hygienické potřeby (včetně ručníku), pláštěnku, malý batůžek (stačí do dvojice), kluci mašle na pomlázky, kdo má, tak řehtačku :-), holky věci na zdobení vajíček (bavlnky, ozdoby, barvy, voskovky...), oblečení (do aprílového, tedy měňavého, počasí) a vše ostatní jako na vícedenní výpravu (seznam věcí zde na webu v sekci "co s sebou").

Nepotřebujeme nádobí a karimatky.

Případné beránky, zajíčky, slepice a mazance milerádi společně posnídáme :-).

Jedeme v oddílovém tričku.

Potvrďte prosím účast / neúčast zde, nejpozději v neděli 02.04. do večer, děkujeme.
Budeme se moc těšit <3.

Zúčastní se: Kuba K., Eliška, Lota, Stela, Anežka , Puškot, Lentilka, Kristian, Milouš, Bety, MMMMMMartička, Hynďa, Netopýr , Willy, Filip S., Ema N., Fína, Nico , Mates, Julča,

Nezúčastní se: Rozinka, Helca, Kacka, Cilka, Pepík , Johanka K., Emilka Ch., Šemík (nejede, oprava), Johanka Š., Vašek, Jenda, Štěpán, Barča H., Kuba T. , Gaia, Kryštof K. , Albert, Amy, Jáchym, Šimon, Gaia,