Obvodní sraz 2022

6. - 8. 5. Měsíční údolí u Vlašimi

v pátek v 16:25 na Stross. nám.

v neděli v 16:50 tamtéž

300 Kč, studenou páteční večeři, sobotní snídani a studený oběd (ke snězení během závodu) a na nedělní oběd oblíbenou instatní dobrotu, vodu na cestu (ideálně aspoň 1,5 l), spacák, karimatku, teplé oblečení na spaní (spíme ve stanech), pláštěnku, baterku, nůž, ešus (nikoli plastovou mističku) a lžíci, hrneček, šátek, papír, tužku, KPZ, hygienu, oblečení dle počasí, vhodnou obuví jsou pohorky, do batůžku přibalte oddílové tričko.

Světlušky a vlčata malý batůžek (může být do dvojic).

Skauti a skautky také vybavení dle instrukcí, které dostanou od vedoucích.

Hodit by se pravděpodobně mohlo i kapesné!

Jedeme v úplném skautském kroji, který je povinnou součástí vybavení na obvodní sraz.

Účast/neúčast prosím vyplňte co nejdříve, ideálně do pátku 29.4., nejpozději v pondělí 2.5. večer!
Těší se všichni skauti z Prahy 8 :-)

Zúčastní se: Hynek N., fína, Lota, Tonča S., Ema N., Julča , Rozinka, Martička, Amy, Šimon D., Jáchym D., Vašek V., Jenda V., Lentilka, Cilka, Pepík, Milda, Fífa, Šemík, Eliška, Kuba K., piškot, Netopýr, Mates, Karotka, Mrkef,

Nezúčastní se: Kristian, Stela , Dorka, Kecka, Hoza V, Johanka K., Ondra, Albert, Gaia, Kuba T. , Barča H., Štěpán S. , Johanka V. , Johanka V. ,

Krisťu

Velikokonoce 2022

14. - 18. 04. 2022, Plzeň

ve čtvrtek v 16:15 na Strossu

v pondělí v 16:45 tamtéž

900 Kč, jídlo na čtvrtek (sváču na cestu a večeři), spacák, karimatku, menší kapesné, přezuvky, nůž, baterku, papír, penál (tužka, pastelky, nůžky, lepidlo...), KPZ, šátek, uzlovačku, hadráky, hygienické potřeby (včetně ručníku), pláštěnku, malý batůžek (stačí do dvojice), kluci mašle na pomlázky, kdo má, tak řehtačku :-), holky věci na zdobení vajíček (bavlnky, ozdoby, barvy, voskovky...), oblečení (do aprílového, tedy měňavého, počasí) a vše ostatní jako na vícedenní výpravu (seznam věcí zde na webu v sekci "co s sebou").

Z nádobí potřebujeme jenom hrneček.

Případné beránky, zajíčky, slepice a mazance milerádi společně posnídáme :-).

Jedeme v kroji, ale s sebou si bereme i oddílové tričko.

Potvrďte prosím účast / neúčast zde, nejpozději v neděli 10.04. do 19:00, děkujeme.
Budeme se moc těšit <3.

Zúčastní se: Kuba K., Šemík, Johanka Š., Lota, Stela, Máťa, Cilka, Fífa, Eliška, Nox, Helca V, Milda, Willy, Julča, Dorka, Barča H., Fína, Kecka, Piškot, Hynek,

Nezúčastní se: Mrkef, Kristian, Vašek, Jenda, ŠtěpánS, Vektor, Rozinka, Lentilka, Johanka K., Gaia, Ondra, Pepík, Albert, Honza Vydra, Amy, Jáchym, Šimon, Adél, Kuba T.,

KLUCI - Výprava

25. - 27.3. 2022 Mšeno

16:30 na Stross. náměstí

350 Kč, páteční večeři do vlaku, vše jako na dvoudenní výpravu (teplý spacák, karimatku, nádobí, pláštěnku, baterku, nožík) a věci jako na schůzku (šátek, zápisník, tužku, uzlovačku), teplé oblečení (spíme ve stanu), pevnou obuv, štít, hadráky, meč nebo řemdih.
Bude to náročná akce - zvažte, zda to zvládnete!

Jedeme v oddílovém tričku.

Přihlašujte se do úterý 22. 3. do 12:00.

Zúčastní se: Willy, Vašek, Jenda, Kuba K., Kristián (1), Fifa, Jáchym D., Šimon, Ondra, Hynek N., Vektor, Matysák Kojanů, Honza V, Milda, KONEC PŘIHLAŠOVÁNÍ,

Nezúčastní se: Albert, Pepík, Mrkvičkovi, Štěpán S. ,

Kuba

HOLKY - Výprava s paní Láryfáry

25. - 27.3. 2022 Nymburk

pátek 17:15 na Stross. náměstí

neděle 17:15 tamtéž

450 Kč, páteční večeři, vše jako na dvoudenní výpravu (spacák, karimatku, přezuvky, nádobí) a věci jako na schůzku (šátek, zápisník, penál s nůžkami a lepidlem, nezapomeňte stezku!).
Doporučujeme malý batůžek na sobotní procházku a určitě i kapesné!
Kdo má, ať si přibalí táborový zpěvník.

Pojedeme v oddílovém tričku.

Přihlašujte se do úterý 22. 3. do 12:00.
Těší se ná vás holky vedoucí a paní Láryfáry!

Zúčastní se: Dorka, Julča, Lentilka, Johanka K., Lota, Stela, Šemík, Johanka Š., Tonča S., Adél, Netopýr, Cilka, Barča H., Eliška, Ema N., Martička, Amy, Gaia, Nox, Piškot, KONEC PŘIHLAŠOVÁNÍ,

Nezúčastní se: Helča V, Rozinka, Fína-ne,

Krisťu

Únorová jednodenní

sobota 19.02.2022, Dobřichovice

09:00 na Strossu

100 Kč a vše jako na jednodenní výpravu (jídlo a pití na celý den, tužku, papír, uzlovačku, hadráky, KPZ, teplé oblečení...), hodit by se mohlo malé kapesné.

Jedeme v oddílovém tričku.

Přihlašování je možné do úterý 15.02. večer.
Těší se Kotě, Anička a Kašpar.

Zúčastní se: Hynek, Kristián, Štěpán S., Eliška, Ema N., Johanka K., Cilka, Pepík, Lota, Stela, Ondra, Willy, Tonča S., Kačka V., Helča V., Adél, Šemík, Johanka Š., Julča, Dorka, Milan, Vektor, Kuba T. , Rozinka, Fína, Amy, Jáchym , Johanka V. , Piškot, Kecka, Martička, Mrkef, Karotka, Nox, KONEC PŘIHLAŠOVÁNÍ,

Nezúčastní se: Kuba K., Lentilka, Barča, Jenda, Vašek, Šimon, Albert, Mates /karanténa/,