Obvodní sraz 2016

06.-08.05.2016, Červený hrádek u Sedlčan

v pátek pro světlušky a vlčata v 15:30 na Stross. náměstí, pro skauty a skautky v 17:30 na Stross. náměstí

v neděli pro všechny v 17:10 na Stross. náměstí

280 Kč (cestovné, pronájem tábořiště, "startovné"), oddílové tričko, spacák, karimatku, teplé oblečení na spaní (spíme ve stanech), jídlo na celý víkend (další instrukce pro nováčky pošleme), vše ostatní jako na dvoudenní výpravu (šátek, papír, tužku, hygienu, ešus (nikoli plastovou mističku) a lžíci...).

Jedeme v úplném skautském kroji, který je povinnou součástí vybavení na obvodní sraz.
Vzhledem k organizačním složitostem prosíme o přihlášení nejpozději ve čtvrtek 28.04. večer. Děkujeme.

Zúčastní se: Baja S., Vitek S., Kojjak, Kryštof, Suri, Ančičí, Mikoláš, Jáchym, Mína, Fanda, Pepa U., Hugo, Tengu, Mrkef, Karla h., Adam h., Štěpánka D., Majda,

Nezúčastní se: Viktor, Nela, Kajetán Sm, Šáh, Filip Sch., Majda Tesařová, Tonička S. , Kotě, Viki, Amy , Marta, mikulas, Bačkůrka a Alžbět, Eliška H., Bzunda, Pepča, Adam,

Klučičí výprava

15. - 17. 4. 2016, Chomutovice

pátek 17:00 na Stross. nám.

neděle 16:00 tamtéž

350 Kč, studenou páteční večeři, přezuvky, karimatku, spacák, opotřebitelné oblečení (budeme převážně venku), pracovní rukavice, papír, tužku, šátek, uzlovačku, ešus a lžíci, kapesní nůž, provázek a vše co by se mohlo hodit na přežití !!!

Jedeme v oddílovém tričku

Účast prosím potvrďte do pondělí večer

Budeme se těšit

Zúčastní se: Fanda, Šáh, Filip Scheuch, Adam Š., Adam Brycha, Mrkef, Vitek S., Honza, Pepa, Jonáš, pepa U., adam h,

Nezúčastní se: Kojjak, AdamH, Kryštof, Mikuláš K., Honza, Pepa, Viktor, Kajetán Sm.,

Mladej

Holčičí loutková výprava

15. - 17. 4. 2016, Litoměřice

pátek 17:00 na Stross. nám.

neděle 17:05 tamtéž

360 Kč (zahrnuje vstupné), páteční večeři (studenou), vše jako na vícedenní výpravu (hlavně spacák, karimatku, hygienické potřeby, přezuvky, nádobu na jídlo, příbor, hrneček, šátek, papír, tužku a stezku) a navíc ještě malý batůžek (stačí do dvojice až trojice) a pro jistotu menší kapesné. Hodit by se mohly i pastelky, nůžky a lepidlo, pokud na ně ale v batůžku nezbyde místo, nevadí :-) Jedeme v oddílovém tričku!

Účast prosím potvrďte nejpozději v pondělí večer!

Těšit se budou všechny holky vedoucí :-)

Zúčastní se: Suri, Majda Tesařová, Rozinka, Ančičí, Karla, Eliška H., Vendy, Tonička, Viki (miniKotě), Bzunda, Mína, Amy, Marta, Kotě (dorazí v sobotu), Majda, Nutri, fbherfrhfbjrfeffef, feqrfehfjkiufkerfifhnrifnfrnefrn, kim-čong-un,

Nezúčastní se: Žuška, Baja S., Nela, Bačkůr, Alžběta, Mája, Tengu,

Krisťu

Velikonoce 2016

24.-28.03.2016, Hostinné

ve čtvrtek ve 13:20 pod ex-hodinama (Stross. nám)

v pondělí v 18:00 tamtéž

700 Kč (zbytek výdajů pokryje příspěvek od střediska a MHMP), jídlo na čtvrtek (sváču do vlaku a večeři), malého plyšáka, spacák, menší kapesné, přezuvky, nůž, baterku, stezku, papír, penál (tužka, pastelky, nůžky, lepidlo...), KPZ, šátek, uzlovačku, hadráky, hygienické potřeby (včetně ručníku), pláštěnku, malý batůžek (stačí do dvojice), kluci mašle na pomlázky, kdo má, tak řehtačku :-), holky věci na zdobení vajíček (bavlnky, ozdoby, barvy, voskovky... a mašličky na pomlázky (stačí pár kousků)), oblečení (do aprílového, tedy měňavého, počasí - jedeme na hory!) a vše ostatní jako na vícedenní výpravu (seznam věcí zde na webu v sekci "co s sebou").

Nepotřebujeme karimatku a nádobí.

Případné beránky, zajíčky, slepice a mazance milerádi společně posnídáme :-).

Jedeme v kroji, ale s sebou si bereme i oddílové tričko.

Potvrďte prosím účast / neúčast zde, nejpozději v neděli 20.03. večer, děkujeme.
P.S.: maminkám doporučujeme vzít si na návrat nějaké to nazdobené vejce, jeden nikdy neví :-)

Zúčastní se: Ančičí, Viktor , Fanda, Rozinka, Baja a Vítek S., Nutri, Pepa U., majda, Amy, PePa Č., Honza, Bačkůr, KajetánSm, Adam Š., Žuška, Kojjak, Arsim, Božidar, karla, áda, Tengu, Vendy, štěpi, Jonáš, Mikoláš, Jáchym, hugo, Filip H., Adélka, Fbethyfnxnfyhefj,

Nezúčastní se: Šáh, Filip Sch., Eliška H., Tonička S., Marta, Kryštof, Alžběta, Kotě, Viktorka, Majda Tesařová, Mikuláš K., Mrkef, Mrkef, Mrkef, Bzunda,

Výprava po stopách Karla IV.

sobota 13.02.16, Karlštejn

09:00 pod ex-hodinama (Stross. nám.)

100 Kč, jídlo a pití na celý den, teplé oblečení a vhodnou obuv, pláštěnku / pytel či lopatu na "bobování" - podle toho jak bude :-), vše jako na jednodenní výpravu (šátek, papír a tužku, KPZ...). Jedeme v oddílovém tričku. Počítáme se zastávkou na čaj (který je v ceně výpravy), abychom nezmrzli (nebo nepromokli...).
Budeme se těšit :-).

Zúčastní se: Majda Tesařová, hugo, Pepa U., Tonička S., Mikoláš, Jáchym, Rozinka, Marta, Eliška H., karla h , adam h, Baja a Vitek S., Amy, Kryštof, Honza Č., Pepa Č., Žuška, Fanda, majda, Mína, Vendy, Ančičí, štěpi, KajetánSm., Mrkef,

Nezúčastní se: Viktor, Tengu, Šáh, Filip S., Adam Š., Kojjak, Bzunda,