Výprava za ctí a slávou (pro kluky)

Kdy a Kam:

20.-22.4. Mladá Boleslav - Debř

Sraz:

16:50 na Strossmayerově náměstí

Návrat:

neděle 17:00 tamtéž

S sebou:

400 Kč, páteční večeři (studenou do vlaku), vše jako na vícedenní výpravu (spacák, karimatku, hygienické potřeby, přezuvky - ideálně tenisky, láhev na vodu, nádobu na jídlo, příbor, hrneček, šátek, papír, tužku, malý batůžek), štít (zelená pokladová barva), hadráky, meč nebo řemdih (pouze kdo chce). Jedeme v oddílovém tričku.

Hadrák:
hadrový míček uzpůsobený na házení po lidech

Meč:
obalený molitanem nebo jinou měkkou hmotou
na délku paže
každý meč bude zkotrolován, jestli je bezpečný

Řemdih:
hadrák na provázku
provázek na délku paže
Budeme kupovat místenky do vlaku a proto je potřeba se přihlásit do pondělí 16.4.

Kdo jede?

Zúčastní se: Adam hlivka, Vektor, Hypo (Hynek), Fanda, Kojjak, Viktor J., Mikoláš a Jáchym, Vítek S., Ada, Adam Š., Šáh, Fífa, Jáchym D., Jonas, Kristian, Willy, Jonáš, Kryštof, Milda, Kuba T.,

Nezúčastní se: Mrkef, Pepa Č, Vašek, Hugo,


Kuba


Velikokonoce 2018

Kdy a Kam:

29.03-02.04., Hostinné

Sraz:

ve čtvrtek v 15:15 pod ex-hodinama (Stross. nám.)

Návrat:

v pondělí v 18:10 tamtéž

S sebou:

800 Kč (zbytek výdajů pokryje příspěvek od střediska a MHMP), jídlo na čtvrtek (sváču na cestu a večeři), spacák, menší kapesné, přezuvky, nůž, baterku, papír, penál (tužka, pastelky, nůžky, lepidlo...), KPZ, šátek, uzlovačku, hadráky, hygienické potřeby (včetně ručníku), pláštěnku, malý batůžek (stačí do dvojice), kluci mašle na pomlázky, kdo má, tak řehtačku :-), holky věci na zdobení vajíček (bavlnky, ozdoby, barvy, voskovky...), oblečení (do aprílového, tedy měňavého, počasí) a vše ostatní jako na vícedenní výpravu (seznam věcí zde na webu v sekci "co s sebou").

Nepotřebujeme karimatku a nádobí.

Případné beránky, zajíčky, slepice a mazance milerádi společně posnídáme :-).

Jedeme v kroji, ale s sebou si bereme i oddílové tričko.

Potvrďte prosím účast / neúčast zde, nejpozději v neděli 25.03. do 19:00, děkujeme.

P.S.: maminkám doporučujeme vzít si na návrat nějaké to nazdobené vejce, jeden nikdy neví :-)

Kdo jede?

Zúčastní se: Šáh, Fífa, Ančičí, Šušanka, Kojjak, Pepa Č., Bája, Víťánek, Ada, Josefina, Hugo, Bzunda, Eliška Horníková , Hynek, Adam Š., Fanda, Ella, Bačkůr, Piškot, Kecka, Kája, Kačenka, Majda Kof., Štěpánka DM, Mína, Jonáš DM, Maruška G, Wili, Julča, Tengu, Mína jela a moc si to tam užila,

Nezúčastní se: Lotka, Viktor J., Gaia, Adam Hlivka, Rozinka, Tonča S.,, Alice M., Kotě, Viki, Kryštof, Vendy, Marta, Marta, Mrkef, Jonáš, Kristián, Kuba T., Adam B, Niky B, Milda, Amy, Jáchym D., Vektor, Šmoulinka,


Market


Olympijská výprava

Kdy a Kam:

24.2.2018, Ostrá, Kostomlaty nad Labem

Sraz:

9:10, Strossmayerovo náměstí

Návrat:

17:20 tamtéž

S sebou:

100 Kč, jídlo a pití na celý den, teplé oblečení, nepromokavé boty, pláštěnku a vše, co na jednodenní výpravu (nezapomeňte hadráky!). Jedeme v oddílovém tričku!
Přihlašte se, prosím, do úterý 20.2.

Kdo jede?

Zúčastní se: Hynek, Pepa Č., Viktor J., Vítek, Žuška, Kojjáček, Fifa, Sah, Adam Š., Rozinka, Fanda, Tonča S., Vektor, Adam H., Kryštof, Gaia, Kristián A., Tonka V., Mina, Julča, Eliška Horníková , Josefínečka, Hugo ;), Bačkůr, Kotě, Štěpi, Emma, Emma, Šmoulinka, Piškot, Nutri, Honza V, Adam Brych, Mrkef, Jonáš, Ada,

Nezúčastní se: Kuba T., Bája S., Lotka, Bzunda, Bzunda, Ella , Marta, Alice M., Jáchym a Mikoláš, Amy, Jáchym D., Viki , Tengu, Vašek, Eliška Horníková, Kecka,


Bája


Termínovka

termínovka

Jára


Filmová výprava

Kdy a Kam:

Slivice 19.-21.1.

Sraz:

16:15 v pátek; Strossmayerovo náměstí

Návrat:

16:50 v neděli; Strossmayerovo náměstí

S sebou:

400 Kč, páteční večeři, s sebou si vezměte věci jako na dvoudenní výpravu (včetně spacáku, karimatky, přezuvek a nádobí), společenský doplňěk (kravata, korále, ...) a navíc přibalte libovolné filmové rekvizity!


Kluci navíc: libovolné hokejové rekvizity, které doma mají.

Holky navíc: libovolné baletní/taneční rekvizity, které doma mají.

(pozn. bruslit nebudeme)


Prosím vyplňte svoji účast, do pondělního večera.
Tato výprava je určená pro skauty a skautky.
Jedeme v oddílovém tričku.

Kdo jede?

Zúčastní se: Tonča S., Bzunda, Mína, Žuška, Kubíček Kojánek, Bája, Víťánek, Amy, Áda, Kotě, Viki, pepča a, Tengu, Marta, Jonáš, robot, robot3,

Nezúčastní se: Fanda, Šáh, Adam Šindelář, Kryštof, Bačkůr, robot,


Jára