KLUCI - podzimní výprava

10. - 12. 11. 2023, Horní Bříza

v pátek v 16:00 na Strossu

v neděli v 17:15 na Strossu

550 Kč, karimatka, spacák, pevné boty, páteční večeři na cestu, věci jako na schůzku (šátek, papír, tužka, KPZ...), teplé oblečení, pyžamo, ešus, lžíci, hrneček, kapesní nožík, aspoň litrovou lahev (skauti alespoň 3 litry vody), bačkůrky, baterku / čelovku, pláštěnku, malý batůžek (skauti nemusí), hadráky, hygienu (kartáček, pasta, případně ručníček).

DŮLEŽITÉ - SKAUTI SPÍ Z PÁTKA NA SOBOTU POD STANEM, JE TEDY TŘEBA MÍT OPRAVDU TEPLÉ OBLEČENÍ NA SPANÍ!!!

Pojedeme v oddílovém tričku.

Přihlašování je možné do pondělí 06. 11. do 20:00.
"Outwit. Outplay. Outlast."

Zúčastní se: Honza Vydra, Kuba K., Štěpán , Vašek Spidla, Milošek Marek, Kryštof K., Mates, Ben K, Albert, Šimon , Herkules, Tošan , Kristián,

Nezúčastní se: Vašek, Jenda, Pepík, Pepík, Vincent,

Holčičí ekologická výprava

10. - 12. 11. 2023, Hradec Králové

pátek 17:15 na Stross. náměstí

neděle 17:00 tamtéž

550 Kč, páteční studenou večeři, vše jako na dvoudenní výpravu (spacák, karimatka, nádobí, přezůvky), věci na schůzku (šátek, zápisník, psací potřeby, STEZKA) a malý batůžek (stačí do dvojice). Bude se hodit i menší peníz :).

Pojedeme v oddílovém tričku.

Přihlašujte se nejpozději do úterý 7. 11. do 12:00!
Budeme se těšit!

Zúčastní se: Eliška, Cilka, Pavučinka , Anezka Z., Lentilka, Johanka K., Králíček, Lota, Stela, Helča, Juditka, Ema N., Piškot, Barča H., Nico, Rebeka F, Gaia, Kačka, Fína,

Nezúčastní se: Johanka Š., Šemík , Ingrid, Emilka Ch., Julča, Dorka ,

Anička

Podzimní výprava

sobota 21. 10. 2023, Úholičky

v 10:10 na Strossu

v 17:30 tamtéž

100kč, vše jako na jednodenní výpravu (jídlo a pití na celý den, šátek, tužku, papír, uzlovačku, hadráky, KPZ...), oděv dle předpovědi počasí, pláštěnku, hodit by se mohlo malé kapesné.

Pojedeme v oddílovém tričku.

Přihlašujte se prosím do úterý 17. 10. 2023 večer.
Těší se Juli, Berný a spol.

Zúčastní se: Albert, Kuba K., Cilka, Pepík, Anežka Z., JUDITKA Koldinská , Lentilka, Králíček, Johanka K., Eliška, Tonca, Bety:), Barča H., Šemík , Johanka Š., Rebeka F, Kryštof K. , Kačka, Helča, Stela, Ingrid , Ema N., Netopýr, Dorka, Vašek Š, Mates, Emilka, Vincent ,

Nezúčastní se: Vašek, Jenda, Kristian, Vítek S., Johana C., Lota, Králíček, Králíček, Lentilka, Rozinka, :´ˇ, cdcdcd,

Zahajovací výprava SKAUTI

sobota 23. 09. - neděle 24. 09., okolí Dobříše

v sobotu v 08:00 na Strossu

v neděli v 15:30 tamtéž

200 Kč, vše na přespání v lese (spacák, karimatka, celta, motouz, atp.), náhradní oblečení, teplé oblečení na spaní (spíme pod širákem),vhodnou obuv (pohorky), jídlo na celou dobu - sobotní oběd studený, od sobotní večeře budou k dispozici vařiče, ešus (ne plastovou misku) a lžíci, hrneček, sebou min 1,5 l vody (v sobotu večer vodu doplníme), menší kapesné na cestu, nůž, baterka, pláštěnka, šátek, uzlovačka, tužka a papír, hygiena.

Jedeme v oddílovém tričku.

Přihlašování je možné do úterý 19. 09. večer.
Budeme se těšit!

Zúčastní se: Štěpán, Kuba K., Vašek V., Jenda V., Ben, Hynek , Dorka,

Nezúčastní se: Matysák Kojanů, Šimon, Gaia,

Zahajovací výprava SVĚTLUŠKY A VLČATA

sobota 23.09.2023

8:00 na Strossu

150 Kč, vše jako na jednodenní výpravu (jídlo a pití na celý den, šátek, tužku, papír, uzlovačku, hadráky, KPZ...), oděv dle předpovědi počasí, pláštěnku, hodit by se mohlo malé kapesné.

Jedeme v oddílovém tričku.

Přihlašování je možné do úterý 19. 09. večer.
Budeme se na vás těšit!

Zúčastní se: Kryštof K. , Pepík, Vincent , Emilka, Johana, Kačka, Antonín G., Eliška , Barča H., Johanka Š., JUDITKA Koldinská , Rebeka F, Ingrid W., Jakub Vydra, tonca, Anežka , Tonda, Miloš Marek, ´, ...,

Nezúčastní se: Albert,

Krisťu