Obvodní sraz 2017

12. - 14.5. 2017 okolí Rožmitálu pod Třemšínem

v pátek v 16:30 na Strossmayerově náměstí

v neděli v 16:40 tamtéž

280 Kč (cesta, pronájem tábořiště, startovné), spacák, karimatku, teplé oblečení na spaní (spíme ve stanech), jídlo na celý víkend (další instrukce pro nováčky pošleme), oddílové tričko, pláštěnku, světlušky a vlčata malý batůžek (může být do dvojic), nůž, ešus (nikoli plastovou mističku) a lžíci, šátek, papír, tužku, KPZ, hygienu, oblečení dle počasí, vhodnou obuví jsou pohorky.

Skauti a skautky také vybavení dle instrukcí, které dostanou od vedoucích a rádců.

Jedeme v úplném skautském kroji, který je povinnou součástí vybavení na obvodní sraz.

Účast prosím potvrďte nejpozději v pondělí 8.5. večer!
Těší se všichni skauti z Prahy 8 :-)

Zúčastní se: hugo, Kojjak, Šuška, Bzunda, Adam Š., Viktor J., Milda, Julča, Mína, Adam h, KajetánSm, Jonáš DM, Tengu, Vítek, Baja.s, Kryštof, Honza V, Nutri, Šáh, Filip Sch., Ella , Fanda, Fanda, Rozinka, Bačkůr, Bety, Marie, Ančí+Štěpi, Kája, Zajda,

Nezúčastní se: Viktor a, Tonča S., Čižíkovi, Adam B., Maruška G., Willy, Amy, Jáchym D., Viki, Kotě,

Krisťu

Velikokonoce 2017

13.-17.04. Mentaurov - Litoměřice

ve čtvrtek ve 14:00 pod ex-hodinama (Stross. nám.)

v pondělí v 17:30 tamtéž

700 Kč (zbytek výdajů pokryje příspěvek od střediska a MHMP), jídlo na čtvrtek (sváču na cestu a večeři), spacák, menší kapesné, přezuvky, nůž, baterku, stezku, papír, penál (tužka, pastelky, nůžky, lepidlo...), KPZ, šátek, uzlovačku, hadráky, hygienické potřeby (včetně ručníku), pláštěnku, malý batůžek (stačí do dvojice), kluci mašle na pomlázky, kdo má, tak řehtačku :-), holky věci na zdobení vajíček (bavlnky, ozdoby, barvy, voskovky...), oblečení (do aprílového, tedy měňavého, počasí) a vše ostatní jako na vícedenní výpravu (seznam věcí zde na webu v sekci "co s sebou").

Nepotřebujeme karimatku a nádobí.

Případné beránky, zajíčky, slepice a mazance milerádi společně posnídáme :-).

Jedeme v kroji, ale s sebou si bereme i oddílové tričko.

Potvrďte prosím účast / neúčast zde, nejpozději v neděli 09.04. do 19:00, děkujeme.

P.S.: maminkám doporučujeme vzít si na návrat nějaké to nazdobené vejce, jeden nikdy neví :-)

Zúčastní se: Fanda, Rozinka, Milda, Julča, Ella, Amy, Jáchym D., Adam h, Bája S., Vitek S., Mikoláš Metelec, Willi G., Maruška G., Tengu, Kojjak, Šuška, Šáh, Filip Sch., Adam Š., Pepa Č., Jonáš Ď, Štěpánka Ď., Bzunda, Vendy, Ančičí, Bačkůr, Kája, Pepa U., .,

Nezúčastní se: Hugo, Josefina, Eliška H., Tonička S., Vector, Mína, Adam B., Kryštof, Mrkef, Nutri, Honza Vydra, Majda křeček, Majda, Kotě, Viki, Tonka V., Jakub Hájek , Bětka, Marie, KajetánSm, ., .,

Vlci pomáhají

Děkujeme všem, kteří se spolu s námi zúčastnili akce "Care Packages". Nakonec jsme ještě před vánočními svátky dali dohromady dva balíky o celkové hmotnosti necelých 15 kg (o celkové výši poštovného se raději nebudeme ani zmiňovat :-) ) a oba balíčky v pořádku doputovaly na Bagram.

Husitská (kluci)

24.-26.3. Mladá Boleslav - Debř

17:00 na Strossmayerově náměstí

350 Kč, páteční večeři, vše jako na vícedenní výpravu (spacák, karimatku, hygienické potřeby, přezuvky, láhev na vodu, nádobu na jídlo, příbor, hrneček, šátek, papír, tužku, malý batůžek), štít, hadráky, meč nebo řemdih (pouze kdo chce).
Jedeme v oddílovém tričku.

Hadrák:
- hadrový míček uzpůsobený na házení po lidech

Meč:
- dřevo nebo pvc trubka obalená molitanem nebo jinou měkkou hmotou na délku paže
- každý meč bude zkotrolován, jestli není nebezpečný

Řemdih:
- hadrák na neelastickém provázku
- provázek na délku paže

Kvůli lístkům se přihlašujte nejpozději do pondělí 20.3. Večer!

Zúčastní se: Kojjak, Fanda, Vector (A.), Áda, Adam Š., Vítek.s, Milda, Jáchym Metelec, Šáh, Filip Scheuch, Kryštof, Honza V, Vilém G., Jonáš D, Adam B.,

Nezúčastní se: Viktor J., Mrkef, Pepa Č. Kajetán, Hugo, Jáchym D.,

Kuba

Výprava s Machem a Šebestovou (holky)

24.-26.3.2017, Čáslav

v pátek v 17:00, Strossmayerovo náměstí

v neděli v 16:30 tamtéž

350 Kč, páteční večeři a pití na cestu, spacák, přezůvky, malý batůžek, pláštěnku, oblečení odpovídající počasí, nůžky a lepidlo jakož i ostatní věci na schůzku a vše ostatní, co se hodí na dvoudenní výpravu. Jedeme v oddílovém tričku!
Kvůli lístkům se přihlašujte nejpozději do pondělí 20.3. večer!!! Těší se B+J+E+K+M

Zúčastní se: Bačkůr, Alžběta, Marie, Majda křeček, Rozinka, Kája, Vendy, Bzunda, Smoulinka, Ella, Tonka V., Julča, Ančičí, Nutri, Kotě, Viki, Ančičí, Marta, Zajda, Maruška G., Žuška, Majda,

Nezúčastní se: Bája S., Eliška H., Tonča, Štěpánka D, Tengu, Čižíkovy, Amy, Amy,