Termínovka

termínovka

Stop stav

Případným novým zájemcům o členství musíme s lítostí oznámit, že letos už je nás moc a žádné další nováčky přijmout nemůžeme.

Závěrečná Profesní výprava

17.6.2017, Zadní Třebaň - Srbsko

8:15, Strossmayerovo náměstí

100 Kč, věci jako na jednodenní výpravu, jídlo a pití na celý den, čepici proti slunci, pláštěnku. Jedeme v oddílovém tričku.
Těšíme se!

Zúčastní se: Kojjak, ž, Žuška, Tonča S., Pepa Č., Vítek S., Bája S., Viktor J., Vektor, Amy, Jáchym D., Adam Š, Maruška G, Tengu, Tonka V., Áda H., Mína, Mína,

Nezúčastní se: Milda, Julča, Eliška H., Baškůr, Bety,Marie, Kotě, Viki, Nutri, Honza V, Rozinka, Fanda, Majda křeček, Ella, KajetánSm, Pepa U., Jonáš D., Štěpánka D., Adam B., Mína,

Dokumenty k táboru

Dokumenty k táboru si můžete stáhnout zde.

Obvodní sraz 2017

12. - 14.5. 2017 okolí Rožmitálu pod Třemšínem

v pátek v 16:30 na Strossmayerově náměstí

v neděli v 16:40 tamtéž

280 Kč (cesta, pronájem tábořiště, startovné), spacák, karimatku, teplé oblečení na spaní (spíme ve stanech), jídlo na celý víkend (další instrukce pro nováčky pošleme), oddílové tričko, pláštěnku, světlušky a vlčata malý batůžek (může být do dvojic), nůž, ešus (nikoli plastovou mističku) a lžíci, šátek, papír, tužku, KPZ, hygienu, oblečení dle počasí, vhodnou obuví jsou pohorky.

Skauti a skautky také vybavení dle instrukcí, které dostanou od vedoucích a rádců.

Jedeme v úplném skautském kroji, který je povinnou součástí vybavení na obvodní sraz.

Účast prosím potvrďte nejpozději v pondělí 8.5. večer!
Těší se všichni skauti z Prahy 8 :-)

Zúčastní se: hugo, Kojjak, Šuška, Bzunda, Adam Š., Viktor J., Milda, Julča, Mína, Adam h, KajetánSm, Jonáš DM, Tengu, Vítek, Baja.s, Kryštof, Honza V, Nutri, Šáh, Filip Sch., Ella , Fanda, Fanda, Rozinka, Bačkůr, Bety, Marie, Ančí+Štěpi, Kája, Zajda,

Nezúčastní se: Viktor a, Tonča S., Čižíkovi, Adam B., Maruška G., Willy, Amy, Jáchym D., Viki, Kotě,

Krisťu