Terminovka

Závěrečná výprava

16.6.2018 Davle

9:00 na Strossmayerově náměstí

100 Kč, jídlo a pití na celý den, oblečení dle počasí, pokrývku hlavy, pláštěnku a vše jako na každou jednodenní výpravu. Hodit by se mohlo drobné kapesné.

Jedeme v oddílovém tričku!

Přihlašujte se prosím do úterý 12.6.

Těšíme se na vás :-)

Zúčastní se: Šušanka, Ada, Hypo, Kuba T., Lotka, Vítek.S, Bajunka Suchánková, Tonka V., Vektor, Jáchym D., Vašek, Madlenka, pepča , Adam Hlivka, Bzunda, Máňa G., Willy, Kotě♥, Rozinka, Viktor J., bačkůr, Kryštof, Hugo,

Nezúčastní se: Kojjak, Milda, Julča, Šáh, Fífa, Gaia, Adam Š., Amy, Tengu, Tonča S., Emma V., Fanda, Metelcovi, Ella, Bačkůr, Kecka a Piškot, Kristian, Nutri , Honzik Vydra, Jonaš DM,Štěpanka DM, Smoulinka,

Krisťu

Obvodní sraz 2018

11. - 13. 5. 2018 Měsíční údolí u Vlašimi

v pátek na Stross. nám. 15:50 skauti a skautky, 16:40 vlčata a světlušky

v neděli v 17:50 tamtéž (pro všechny)

280 Kč (cesta, pronájem tábořiště, startovné), spacák, karimatku, teplé oblečení na spaní (spíme ve stanech), jídlo na celý víkend, oddílové tričko, pláštěnku, světlušky a vlčata malý batůžek (může být do dvojic), baterku, nůž, ešus (nikoli plastovou mističku) a lžíci, hrneček, šátek, papír, tužku, KPZ, hygienu, oblečení dle počasí, vhodnou obuví jsou pohorky.
Skauti a skautky také vybavení dle instrukcí, které dostanou od vedoucích a rádců.

Jedeme v úplném skautském kroji, který je povinnou součástí vybavení na obvodní sraz.

Účast prosím potvrďte nejpozději v pondělí 7.5. večer!
Těší se všichni skauti z Prahy 8 :-)

Zúčastní se: Rozinka, Kryštof, Hypo (Hynek), Bzunda, Jonáš, Mrkef, Kojjak, Žuška, Ella , Smoulinka, Nutri, Honza V, Mína, Ada, Kristian, Marta, Josefina, Vítek, Mikoláš, Tengu, Maruška G, Adam B, Niky, Kuba T., Tonča S., Adam Š., Jonáš D., Hugo, , , , Mína,

Nezúčastní se: Pepa Č., Milda, Julča, Fanda, Vikt, Viktor J., Adam Hlivka, Amy, Jáchym D., Tonka V., Bája, Jáchym Met., Lotka, Vašek, Eliška H., Viki, Kotě,

Krisťu

Kouzelná holčičí výprava (pro holky :-D)

20.-22.04.2018, Litoměřice

v pátek v 17:00 na Stross. náměstí

v neděli v 17:00 tamtéž

400 Kč, páteční večeři, vše jako na dvoudenní výpravu (spacák, karimatka, nádobí a příbor, hygienické potřeby, přezuvky, oblečení do dubnového počasí, papír, psací potřeby, šátek, nožík, lahev na pití), batůžek na sobotní výlet (do dvojice stačí), pláštěnku, drobné kapesné, menší zavařovačku/krabičku.

Kdo má, pojede v oddílovém tričku.

Přihlašujte se prosím nejpozději do pondělního (16. 4.) večera!
Budeme se těšit :-).

Zúčastní se: Rozinka, Bája S., Amy, Niky B, Bzunda, Lotka, Madlenka K., Tonka V., Maruška, Ella, Tonča S., Bačkůr, Piškot, Gaia, Emma Vl., Julča, Eliška Horníková , Alice, Majda, Vendy, žužík,

Nezúčastní se: Žuška, Josa, Kotě, Viki, Kecka, Tengu, Marta, Pepa Č., Hugo,

Výprava za ctí a slávou (pro kluky)

20.-22.4. Mladá Boleslav - Debř

16:50 na Strossmayerově náměstí

neděle 17:00 tamtéž

400 Kč, páteční večeři (studenou do vlaku), vše jako na vícedenní výpravu (spacák, karimatku, hygienické potřeby, přezuvky - ideálně tenisky, láhev na vodu, nádobu na jídlo, příbor, hrneček, šátek, papír, tužku, malý batůžek), štít (zelená pokladová barva), hadráky, meč nebo řemdih (pouze kdo chce). Jedeme v oddílovém tričku.

Hadrák:
hadrový míček uzpůsobený na házení po lidech

Meč:
obalený molitanem nebo jinou měkkou hmotou
na délku paže
každý meč bude zkotrolován, jestli je bezpečný

Řemdih:
hadrák na provázku
provázek na délku paže
Budeme kupovat místenky do vlaku a proto je potřeba se přihlásit do pondělí 16.4.

Zúčastní se: Adam hlivka, Vektor, Hypo (Hynek), Fanda, Kojjak, Viktor J., Mikoláš a Jáchym, Vítek S., Ada, Adam Š., Šáh, Fífa, Jáchym D., Jonas, Kristian, Willy, Jonáš, Kryštof, Milda, Kuba T.,

Nezúčastní se: Mrkef, Pepa Č, Vašek, Hugo,

Kuba