Výstava "Moje cesta"

12.6., Výstaviště Holešovice

16:00 na Strossmayerově náměstí

papír, tužku, šátek, pití, malou svačinku a hlavně dobrou náladu.

Více informací o výstavě zde :-)

Platí jen pro holky!
Těší se J+B+E+A

Zúčastní se: anička hlinovská, BájaS., Elí, babi, Emma, Kotě+Koťátko, Kája, Majda, Vendy a Karolínka, Adelka, Bačkůrka,

Nezúčastní se: Ančičí, Kacka E,

Judit

Proběhla rodičovská schůzka

A zde jsou ke stažení materiály, které se na ní rozdávaly:

- Info k táboru (s opraveným časem návratu!)
- Seznam věcí
- Info k návštěvnímu dnu (s barevnou mapkou!)
- Loňský zpěvník (k vytisknutí)
- Jak mají vypadat hábity

Nezapomeňte, cokoli byste potřebovali vědět, pište na silmaril.info@seznam.cz

Vietnam 31.5.-2.6.

31.5. - 2.6.2013 Třeboňsko

v pátek v 16:40 na Hlavním nádraží (Praha) u pokladen

v neděli v 16:40 tamtéž

Povinná výbava: opotřebitelné oblečení (pokud možno přírodní barvy), pevné boty (přes kotník), věci na spaní (spí se venku), studené jídlo na celou akci, 3 litry vody, 10 spínacích špendlíků, provaz nebo menší lano (pravděpodobně bude zničeno), 1x30cm kolík, 300 Kč (vlak, vybavení), max 50 kapesné, nůž, baterka

Doporučená výbava: dalekohled, osobní lékárnička (obinadlo, náplasti, dezinfekce), kompas, maskování, lihovka, hodinky

Dovolená výbava: PMR, mobilní telefony (zabezpečit proti vodě)

Důležité: Kdo chce jet, ať se přihlásí na oficiálním webu akce . Tahle přihláška je závazná a uzavírá se ve 48 hodin před odjezdem. Kdo tam v tu dobu nebude, nejede (kdo tam bude, jede, a pokud ne, bude postaven před vojenský soud!
Platí pouze pro skauty!!!

Zúčastní se: Honza Č., zabiják,

Nezúčastní se: Špenát, Pepa U.,

Slavná výhra

Na obvodním srazu v kategorii skautů zvítězili:Jestřábi(Filip,Pepa,Honza),Slunečnice(Božíček,Špenát,Arsim).
Jen tak pro informaci jsme vyhráli nad střediskem Sfinx o 2 body, ale na to se historie neptá.

Diplom

Jestřábi a Slunečnice

Obvodní sraz 10.-12.5.

10.-12.5. Říčany u Prahy

pátek 16:30, Strossmayerovo náměstí

neděle 16:30 tamtéž

200 Kč, vlastní jídlo na celý víkend (páteční večeři studenou, jinak budeme mít k dispozici vařiče, ale myslete na to, že sobotní dopoledne a půlku odpoledne stráví děti na trati závodu), malý batůžek (možno do dvojice), oblečení a obutí vhodné do terénu a pod stan (pohorky, ne tenisky!), podle počasí čepici proti slunci + opalovací krém/ teplé a nepromokavé oblečení, pláštěnku, nádobí (ešus, lžíce, hrneček), nůž (kapesní ostrý, ne mazací), baterku, papír + tužku, šátek, uzlovačku, KPZ + vše, co je třeba na letní dvoudenní výpravu (včetně karimatky).

Skauti a skautky navíc každý svůj vlastní kompletní příbor, škrabku na brambory a nabitý mobilní telefon.

Pojedeme v kroji (kompletním se všemi nášivkami) a oddílové tričko si přibalíme do batohu.

Na tuto akci je třeba se přihlásit, a to nejpozději do pondělí 6.5.!!
Těší se B+M+K+J+F+P a skauti z celé Prahy 8

Zúčastní se: Fanda, Kočka, Štěpánka, Jonáš, Pepa U., Špenát, Karla, AdamH, Bája S., Božíček, Majda, Ančičí, Adam Š., Arsim, Filip, Honza Č., Emma, Afro,

Nezúčastní se: Vendy a Karolínka, Kotě, Kacka a Kuba E., Marek, Pepa Č.,