Ohlédnutí se za Damnovem

Pojďte se podívat na Olymp!

To jsme takhle na začátku tábora pomohli řekům vyhrát Trojskou válku a přivést Helenu zpátky do Sparty. A pak nás bohové pozvali na Olymp! Sice jsme jen tak lehce nakoukli, ale stejně to byl úchvatný zážitek. A dozvěděli jsme se plno kuloárních informací; třeba, že má Poseidón vztek na Odyssea a nedá mu přístích pár desetiletí pokoj, že s tím Zeus nic dělat nemůže ani nechce, a že se občas hádá s manželkou... A taky, že Odysseovi fandí Athéna.

Zajímá-li to i Vás, pohodlně se usaďte, nalijte si do oblíbeného hrnečku ambrózii a navštivte na chvilku božskou hostinu.

Argot

Dokonce i skauti mají občas pěkně "blbý kecy". Část ZarachTV se tedy ve spolupráci s E&A a hereckou skupinou Omezenci podívala pod pokličku těchto skautských prupovídek a notoricky omílaných příkazů a zákazů, které na skautském táboře zaznívají každý den. Berte to s nadhledem a dobře se bavte- zasmát se sám sobě je k nezaplacení.

Argot

Jsme zpátky z tábora

Nezmokli jsme, už jsme tu.
První várka fotek z tábora! http://silmaril.rajce.idnes.cz/Damnov_2013/ (v zipu ke stažení zde (2,3GB) )
Cca za týden přibydou ještě z dalších 2 foťáků + se můžete těšit na mnohá videa!

Cesta do Pohádky

15.6. – Klínec, Měchenice

07:10 na Hlaváku pod tabulí s odjezdy v hale

16:50 taky tam