Pozdrav ze Soči

Skautky se byly podívat v Olympijském parku na Letné a nemohly vás o to ochudit :-)

Průběžné bodování skautů

Výprava 18.01.14

Sobota 18.01., Roztoky u Prahy

09:05 pod exhodinama (Stross. nám)

100 Kč, jídlo a pití na celý den, teplé oblečení a vše ostatní, co vozíme na jednodenní výpravu (viz. v "co s sebou" seznam věcí na jednodenní výpravu zde na webu)
možná se vrátíme trochu ulepení :-), kdo má, jedeme v oddílovém tričku

Zúčastní se: Vítek a Bája S., Pepa Č., Honza, Filip H., Fanda, Boyan, Saša, Julie Š., Karla, AdamH, Adam š, Nela, Jonáš, babi, Honzík Martinec, Ančičí, Pepa U, Tengu, Vojta P., Kryštof Matys, kuba k, žuška, omyl,

Nezúčastní se: Kuba a Kacka E, Vendy, Kotě a Viki, Špenát,

Rozpis akcí na jaro a léto

Najdete i v sekci Informace

Vánočice 2013

06.-08.12., Plzeň, skautská základna Senečák

pátek 17:15 pod ex-hodinama (stross. nám.)

neděle 17:15 tamtéž

350 Kč, večeři na pátek (studenou, nikoli instantní, budeme večeřet cestou), spacák, karimatku, přezuvky, všechno jako na dvoudenní výpravu, nůžky, lepidlo (na papír), teplé oblečení, trochu cukroví, dárečky pro kamarády, dobrovolně hudební nástroj, pokud máte, starší (ne hodobóžový) talíř (pokud ne, vezměte si ešus), příbor, punčochu na dárky :-).

Nepotřebujeme hrneček.

Jedeme v kroji.

Kvůli jídlu se prosím přihlaste/omluvte nejpozději (!!!) ve středu 04.12. večer!!!

Těší se Kevin a spol. :-)

Zúčastní se: Adam, babi, Jonáš, Vendy, Tengu, Fanda, Vítek,, Kuba Scheuch, Adam Š , Nela, Kačka, Majda, Božík, Saša, AdamH, Kotě, Koťátko, KarlaH, Arsim, Vojta Pravda, Filip H., Hugo Wiesner, Honza Č., Sven, Kojjak a Žuška, Bačkůrka, Marek, Juli Š.,

Nezúčastní se: Bája S., Boyan, Pepa Č., Ančičí, Špenát, Pepa, Kryštof,