Velikonoce 2014

17.04.-21.04.2014, Strakonice

ve čtvrtek ve 14:50 pod ex-hodinama (Stross. náměstí)

v pondělí v 16:45 tamtéž

750 Kč (letos jedeme daleko, zbytek výdajů pokreje příspěvek od střediska a MHMP), jídlo na čtvrtek (sváču do vlaku a večeři), spacák, karimatku (jen kluci, holky nemusí :-) ), menší kapesné, přezuvky, pokud se vejdou, tak i tenisky (asi se hodně naběháme s míčem a podobně, pokud by se nevešly, určitě je nedávejte dětem místo pohorek jako jediné boty s sebou!!!), nůž, baterku, stezku, papír, penál (tužka, pastelky, nůžky, lepidlo...), KPZ, šátek, uzlovačku, hadráky, hygienické potřeby (včetně ručníku), pláštěnku, malý batůžek (stačí do dvojice), kluci mašle na pomlázky, holky věci na zdobení vajíček (bavlnky, ozdoby, barvy, voskovky...), oblečení (do aprílového, tedy měňavého, počasí), „označovátko“ na hrneček (přívěsek, zvláštní mašličku…) a vše ostatní jako na vícedenní výpravu (seznam věcí zde na webu v sekci "co s sebou").

Případné beránky, zajíčky, slepice a mazance milerádi společně posnídáme :-).

Nepotřebujeme nádobí, jedeme v kroji, ale s sebou si bereme i oddílové tričko.
Potvrďte prosím účast / neúčast zde, nejpozději v pondělí 14.04. večer, děkujeme.

Zúčastní se: Fanda S., Jakub S., Filip S., Baja S., Vitek S., Ančičí, karla, Pepa Č., Honza Č., Max Milkov, Pepa U., stepka , Mikuláš Kr., Hugo, Arsim, áda, Madlenka, Božíček, Boyan, Tengu, Vendy, Žuška, Filip H.,

Nezúčastní se: Nela, Saša, Kotě, Viki, Honzík M., Marek, Sven, Kojjak, Jonas D., Kryštof, Juli Š., Špenát, Kačenka,

Předběžná přihláška na tábor

Stahujte k tisku zde

Výprava s paní Láryfáry pro mladší děti

21.-23.03. 2014, Litoměřice, JEN PRO SVĚTLUŠKY A VLČATA

v pátek v 17:00 pod ex-hodinama (Strossmayerovo náměstí)

v neděli v 17:00 tamtéž

350 Kč, studenou večeři na pátek, spacák a karimatku, přezůvky, pláštěnku a vše, co na dvoudenní výpravu. Nepotřebujeme nádobí. Jedeme v oddílovém tričku. Těší se paní Láryfáry a její kamarádi :-).
Kvůli jídlu je nutné přihlásit/odhlásit se nejpozději ve středu 19.03. večer, děkujeme!

Zúčastní se: Pepča, Kryštof, Boyan, Kuba Kojanů a Žuška, Fanda, Adam, Jonáš Di Maio, Hugo, Adam H., Tengu, Honzík M., Juli Š., bačkůrka,

Nezúčastní se: Baja S., Vitek S., Kotě, Viki, Kuba a Filip Sch., Nela, momo,

Filmová výprava - pro skauty a skautky

21.-23.3. 2014, Plzeň

pátek 15:30 Strossmayerovo náměstí

neděle 15:50 Hlavní nádraží

350 Kč, páteční večeři, nádobí, spacák, karimatku, hygienické potřeby, přezuvky, elegantní oblečení a drobné občerstvení (např. brambůrky nebo bábovku) na sobotní slavnostní udílení cen a vše ostatní, co se sluší mít na vícedenní výpravě. Jedeme v kroji!
Těší se ZarachTV & Filmaril (jakož i mnohé slavné hvězdy a další vzácné návštěvy)

Zúčastní se: Saša, Marek, Filip H., Honza Č., Arsim, Pepa U., Elí, babi, Kája, Božíček, ančičí,

Nezúčastní se: Vendy, majda, Kacka a Kuba E,

Skoro jarní výprava 08.03.

sobota 08.03.14, Srbsko

09:00 pod ex-hodinama (Strossmayerovo náměstí)

80 Kč, jídlo a pití na celý den, teplé oblečení, pláštěnku, baterku!!!, šátek, uzlovačku, KPZ, papír a tužku, hadráky... (zkrátka vše jako na jednodenní výpravu)
Jedeme v oddílovém tričku!

Zúčastní se: Julka Š, Saša, Filip H., karla, adam, Nela, Fanda S., Vítek, Bája, Kojjak, Žuška, Kotě, Viki, Vendy, Ančičí, Kuba Sch., Filip Sch., Pepa U., Špenát, Adam š, Bačkůrka, Hugo, Kryštof Matys, Pepa Č., Honza Č., Jonáš,

Nezúčastní se: Kočka, , Boyan, Boyan, Vojta,