Filmová výprava - pro skauty a skautky

21.-23.3. 2014, Plzeň

pátek 15:30 Strossmayerovo náměstí

neděle 15:50 Hlavní nádraží

350 Kč, páteční večeři, nádobí, spacák, karimatku, hygienické potřeby, přezuvky, elegantní oblečení a drobné občerstvení (např. brambůrky nebo bábovku) na sobotní slavnostní udílení cen a vše ostatní, co se sluší mít na vícedenní výpravě. Jedeme v kroji!
Těší se ZarachTV & Filmaril (jakož i mnohé slavné hvězdy a další vzácné návštěvy)

Zúčastní se: Saša, Marek, Filip H., Honza Č., Arsim, Pepa U., Elí, babi, Kája, Božíček, ančičí,

Nezúčastní se: Vendy, majda, Kacka a Kuba E,

Skoro jarní výprava 08.03.

sobota 08.03.14, Srbsko

09:00 pod ex-hodinama (Strossmayerovo náměstí)

80 Kč, jídlo a pití na celý den, teplé oblečení, pláštěnku, baterku!!!, šátek, uzlovačku, KPZ, papír a tužku, hadráky... (zkrátka vše jako na jednodenní výpravu)
Jedeme v oddílovém tričku!

Zúčastní se: Julka Š, Saša, Filip H., karla, adam, Nela, Fanda S., Vítek, Bája, Kojjak, Žuška, Kotě, Viki, Vendy, Ančičí, Kuba Sch., Filip Sch., Pepa U., Špenát, Adam š, Bačkůrka, Hugo, Kryštof Matys, Pepa Č., Honza Č., Jonáš,

Nezúčastní se: Kočka, , Boyan, Boyan, Vojta,

Pozdrav ze Soči

Skautky se byly podívat v Olympijském parku na Letné a nemohly vás o to ochudit :-)