Úspěch na skautském dni

Na sobotním Pražském skautském dni byl oceněn úžasný obraz draka našich šikovných Kopretin. Gratulujeme!



Adam


Pražský skautský den 21.4.2012

Skautský den


Na vědomí se dává, že v rámci oslav sta let českého skautingu jsou všichni - staří i mladí, rodiče i děti, jakož i kdokoli další - zváni na skautský den Prahy 8. Čeká vás zajímavý program, vystoupení několika hudebních kapel, exhibiční fotbalový zápas a mnohé další. Všechny informace najdete na oficiálním webu akce a v pozvánce.




Pozor! Nejedná se o akci Silmarilu, tzn. (ačkoli se v ní někteří z nás angažují) nezařizujeme organizaci (sraz či dopravu) ani dohled nad dětmi. Je to událost veřejná, a to pod záštitou skautů Prahy 8.


Adam


Velikonoce 2012

Kdy a Kam:

05.-09.04.2012; Kolín

Sraz:

čtvrtek v 15:00 pod ex-hodinami (Strossmayerovo nám.)

Návrat:

pondělí v 16:45 tamtéž

S sebou:

Peníze: 600 Kč (zbytek pokryje příspěvek od střediska)
jídlo na čtvrtek (vaříme společně od páteční snídaně), přezuvky, spacák, karimatku, ešus, lžíci, pláštěnku, PLAVKY a RUČNÍK (případně neplavci rukávky :-), malý batůžek na výlety (pokud se v Praze dohodnete, stačí do dvojice), všechno jako na dvoudenní výpravu (nůž, baterka, šátek, zápisník, uzlovačku, hadráky, STEZKU, KPZ…), kluci mašle na pomlázky, holky to, čím budou zdobit vajíčka (voskovky, svíčky, barvičky, barvy, nálepky…), dostatečné množství ošacení (prosíme teplejší i „letnější“ variantu), nějakou tu hygienickou potřebu (půjdeme do sprchy a do bazénu :-).
Jedeme v kroji a s sebou si vezeme i oddílové tričko!

Nepotřebujeme hrnečky, ale ešusy a lžíce ano, viz. seznam vybavení.
Účast prosím potvrďte na webu do úterý 02.04., s případnými dotazy se obracejte na Market, tel č. 732584140 nebo na Silmaril.info@seznam.cz, nebojte se zeptat zejména pokud byste měli nějaké ne

Kdo jede?

Zúčastní se: Jára, Judit, Adam!!!, Market, Špenát, Pepa, Krisťu, Adélka, Madlenka, Karla, Adam H., Glum, Božíček, Arsim, Filip, Mladej, Fáfule, Marek, jitka Plevová, Vláďa Pleva, Eliška F., Štěpánka Di Maio (Babi), Jonáš D., Božíček, Božíček, Honzík,

Nezúčastní se: Kočka, Saša, Juli, Honza Černý, Pepa Černý, Achilleas, Kryštof,


Jára


Předběžná přihláška na tábor

Hola, na následující schůzce kluci a holky dostanou předběžnou přihlášku na tábor, kterou je potřeba vyplnit a odevzdat (opět na schůzce). Předběžná přihláška na tábor 2012[doc] je také ke stažení v sekci Dokumenty, kdyby třeba došlo ke ztracení tištěné kopie cestou ze schůzky domů :-)

Adam


Filmy z Filmové

Chvíle, na kterou jsme všichni čekali, skutečně přišla.
Roverská televize ZarachTV letos uzavřela exkluzivní smlouvu s VAFU (Vlčí akademií filmových umění) a jako jediný televizní kanál přenáší na Vaše obrazovky soutěžní (i jiné) snímky, jež se letos účastnily soutěže o exkluzivní cenu Raracha ve Slivicích!

Přejeme příjemnou podívanou a těšíme se na Vaše ohlasy.

Ragtime


Scoutland


Scoutpark


Jára & Bája