Zpěvník

Hans nám připravil zpěvník na tábor, který můžete najít zde. (I stáhnout - Download > Direct download)

Výprava z pohádky do pohádky

sobota 14.6.2014

8:45 pod ex-hodinama

100 Kč, jídlo a pití na celý den, pláštěnku, papír, tužku,šátek, hadráky… (zkrátka věci jako na jednodenní výpravu..)
Jedeme v ODDÍLOVÉM TRIČKU!
Těší se Elí & Adý a spol :-)

Zúčastní se: Baja S., Fanda, Kuba, Ančičí, Žuška a Kuba Kojanovic, Karla, Honzík M., Julie Š., Kotě, Koťátko,

Nezúčastní se: Boyan, Vitek S., Pepa, Pepča, Tengu, Filip H., Vendy,

Elí & Adý

Dokumenti na tábor

Pokud vám snad utekl nějaký důležitý papír na tábor, tak zde nabízíme ke stažení soubor, ve kterém by mělo být vše, co potřebujete.

Slíbená mapka

Barevná mapka k cestě z Damnova na tábořiště

Obvodní sraz 2014

16.-18.05., Měsíční údolí u Vlašimi

v pátek v 16:25 pod ex-hodinama (JEN PRO VLČATA A SVĚTLUŠKY!!!)

v neděli v 17:00 tamtéž (PRO VŠECHNY)

280 Kč (skauti a skautky 220 Kč + peníze na vlastní dopravu na cestu tam), dohodne se na schůzkách), JÍDLO NA CELÝ VÍKEND, spacák, karimatku, teplé oblečení na spaní (spíme pod stanem!), ešus, lžíci, hrneček, oddílové tričko, vše jako na schůzku (šátky a podobně budou děti potřebovat při závodě!), stezku (hlavně vlčata), baterku, hygienické potřeby, alespoň tři hadráky nebo papírové koule (budeme potřebovat při mezistřediskové hře), dostatek oblečení. Nezapomeňte věci, které jste dostali na schůzce (vařič, stan, lékárnu...).
Jedeme v kroji (na kterém máme nášivky!!!).

Zúčastní se: Vítek, Bája S., Pepča, Pepa U., AdamH, Tengu, Kotě, Viki, Karla, majda, Adam, žuška a Kuba Kojanovi, Kryštof, Glum, stepka, momo, ančičí,

Nezúčastní se: Filip a Kuba Sch., Fanda, Sven, Boyan, Vojta P., Vojta P., Honzik M., momo,