Obvodní sraz 2014

16.-18.05., Měsíční údolí u Vlašimi

v pátek v 16:25 pod ex-hodinama (JEN PRO VLČATA A SVĚTLUŠKY!!!)

v neděli v 17:00 tamtéž (PRO VŠECHNY)

280 Kč (skauti a skautky 220 Kč + peníze na vlastní dopravu na cestu tam), dohodne se na schůzkách), JÍDLO NA CELÝ VÍKEND, spacák, karimatku, teplé oblečení na spaní (spíme pod stanem!), ešus, lžíci, hrneček, oddílové tričko, vše jako na schůzku (šátky a podobně budou děti potřebovat při závodě!), stezku (hlavně vlčata), baterku, hygienické potřeby, alespoň tři hadráky nebo papírové koule (budeme potřebovat při mezistřediskové hře), dostatek oblečení. Nezapomeňte věci, které jste dostali na schůzce (vařič, stan, lékárnu...).
Jedeme v kroji (na kterém máme nášivky!!!).

Zúčastní se: Vítek, Bája S., Pepča, Pepa U., AdamH, Tengu, Kotě, Viki, Karla, majda, Adam, žuška a Kuba Kojanovi, Kryštof, Glum, stepka, momo, ančičí,

Nezúčastní se: Filip a Kuba Sch., Fanda, Sven, Boyan, Vojta P., Vojta P., Honzik M., momo,

Filmová 2014

Zarach News

Sledujte, co se 21. 3 .2014 stalo ve světě i doma, ve sportu, reklamě a za závěsem ve sprše...Poprvé v historii byl svěřen hlavní vysílací čas televize Zarach do rukou externího týmu! A budoucí herecké, scénáristické, režisérské a moderátorské špičky odvedly svou práci dokonale! ZarachTV se o svou budoucnost věru nemusí obávat.

huEHue

Snímek pojednává o válce gangů v New Yorku. Mexická a Čínská čtvrť stojí odnepaměti proti sobě, potyčky jsou ve městě na denním pořádku a po atentátu na známého politika jsou obviňovány obě strany. Vyvrcholení vás opravdu překvapí.
Těšit se můžete na hvězdné obsazení, dokonale vtipný scénář a vymazlené kostýmy. Film byl oceněn cenou Rarach studios za námět a scénář.

Inspirace

Akční thriller plný zvratů, napínavých scén, profesionálních filmových efektů a vynikajících hereckých výkonů. Hlavní postavou je autorka knihy "Jak se stal pštros malířem," která v televizním pořadu objasňuje, odkud získala námět. Rozuzlení děje vám zaručeně vyrazí dech! Snímek získal ocenění Rarach studios za střih a efekty.

Není Chirurg jako chirurg

Snímek pojednává o detektivovi z Plzně který řeší záhadný případ seriového vraha známého pod jménem Chirurg. Dopadl detektiv skutčného pachatele, nebo za mřížemi sedí nevinný občan? A o čem to zpívá bezdomovec u popelnic? Těšit se můžete na brilantní herecké výkony, napětí, akci a nefalšované facky. Snímek byl oceněn cenou Rarach studios za nejlpší práci s kamerou, herecké výkony a nejlepší film :´)

Velikonoce 2014

17.04.-21.04.2014, Strakonice

ve čtvrtek ve 14:50 pod ex-hodinama (Stross. náměstí)

v pondělí v 16:45 tamtéž

750 Kč (letos jedeme daleko, zbytek výdajů pokreje příspěvek od střediska a MHMP), jídlo na čtvrtek (sváču do vlaku a večeři), spacák, karimatku (jen kluci, holky nemusí :-) ), menší kapesné, přezuvky, pokud se vejdou, tak i tenisky (asi se hodně naběháme s míčem a podobně, pokud by se nevešly, určitě je nedávejte dětem místo pohorek jako jediné boty s sebou!!!), nůž, baterku, stezku, papír, penál (tužka, pastelky, nůžky, lepidlo...), KPZ, šátek, uzlovačku, hadráky, hygienické potřeby (včetně ručníku), pláštěnku, malý batůžek (stačí do dvojice), kluci mašle na pomlázky, holky věci na zdobení vajíček (bavlnky, ozdoby, barvy, voskovky...), oblečení (do aprílového, tedy měňavého, počasí), „označovátko“ na hrneček (přívěsek, zvláštní mašličku…) a vše ostatní jako na vícedenní výpravu (seznam věcí zde na webu v sekci "co s sebou").

Případné beránky, zajíčky, slepice a mazance milerádi společně posnídáme :-).

Nepotřebujeme nádobí, jedeme v kroji, ale s sebou si bereme i oddílové tričko.
Potvrďte prosím účast / neúčast zde, nejpozději v pondělí 14.04. večer, děkujeme.

Zúčastní se: Fanda S., Jakub S., Filip S., Baja S., Vitek S., Ančičí, karla, Pepa Č., Honza Č., Max Milkov, Pepa U., stepka , Mikuláš Kr., Hugo, Arsim, áda, Madlenka, Božíček, Boyan, Tengu, Vendy, Žuška, Filip H.,

Nezúčastní se: Nela, Saša, Kotě, Viki, Honzík M., Marek, Sven, Kojjak, Jonas D., Kryštof, Juli Š., Špenát, Kačenka,

Předběžná přihláška na tábor

Stahujte k tisku zde

Výprava s paní Láryfáry pro mladší děti

21.-23.03. 2014, Litoměřice, JEN PRO SVĚTLUŠKY A VLČATA

v pátek v 17:00 pod ex-hodinama (Strossmayerovo náměstí)

v neděli v 17:00 tamtéž

350 Kč, studenou večeři na pátek, spacák a karimatku, přezůvky, pláštěnku a vše, co na dvoudenní výpravu. Nepotřebujeme nádobí. Jedeme v oddílovém tričku. Těší se paní Láryfáry a její kamarádi :-).
Kvůli jídlu je nutné přihlásit/odhlásit se nejpozději ve středu 19.03. večer, děkujeme!

Zúčastní se: Pepča, Kryštof, Boyan, Kuba Kojanů a Žuška, Fanda, Adam, Jonáš Di Maio, Hugo, Adam H., Tengu, Honzík M., Juli Š., bačkůrka,

Nezúčastní se: Baja S., Vitek S., Kotě, Viki, Kuba a Filip Sch., Nela, momo,