Obvodní sraz 17. - 19.4. 2015

17. - 19.4. 2015

pátek 17:20 na Stross. nám., (SKAUTKY budou mít sraz zvlášť - dozví se na schůzce)

neděle 16:10 tamtéž (pro všechny)

JÍDLO NA CELÝ VÍKEND, 280 Kč, spacák, karimatku, teplé oblečení na spaní (spíme pod stanem!), ešus, lžíci, hrneček, oddílové tričko, vše jako na schůzku (šátky a podobně budou děti potřebovat při závodě!), stezku, baterku, hygienické potřeby, alespoň tři hadráky nebo papírové koule, dostatek oblečení, vlčata a světlušky do skupinky malý batůžek. Nezapomeňte věci, které jste dostali na schůzce (vařič, stan, lékárnu...).
Jedeme v kroji (na kterém máme nášivky!!!)

Zúčastní se: Ančičí, Tonička Soukupová, Baja S., Vitek S., Hugo, Kojjak a Žuška, Štěpa, babi, Majda, Fanda, Adam H, Karla, Áňa V., Tengu, Julka Š., Kryštof, Mína, Bačkůr,

Nezúčastní se: Adam Š., Matouš, Boyan, Kotě, Viki, Vendy, Pepa Č., Mikuláš, Pepa, Šáh, Filip S., Mikoláš, Jáchym, Max, honza , filip, Marek Ž,

Kuba

Kryptovelikonoce 2015

02.-06.04.2015, Plzeň

ve čtvrtek v 15:15 pod ex-hodinama (Stross. náměstí)

v pondělí v 17:15 tamtéž

700 Kč (zbytek výdajů pokryje příspěvek od střediska a MHMP), jídlo na čtvrtek (sváču do vlaku a večeři), spacák, karimatku, ešus a lžíci (hrneček nepotřebujeme), menší kapesné, přezuvky, nůž, baterku, stezku, papír, penál (tužka, pastelky, nůžky, lepidlo...), KPZ, šátek, uzlovačku, hadráky, hygienické potřeby (včetně ručníku), pláštěnku, malý batůžek (stačí do dvojice), kluci mašle na pomlázky, holky věci na zdobení vajíček (bavlnky, ozdoby, barvy, voskovky...), oblečení (do aprílového, tedy měňavého, počasí) a vše ostatní jako na vícedenní výpravu (seznam věcí zde na webu v sekci "co s sebou").

Případné beránky, zajíčky, slepice a mazance milerádi společně posnídáme :-).

Jedeme v kroji, ale s sebou si bereme i oddílové tričko.
Potvrďte prosím účast / neúčast zde, nejpozději v neděli 29.03. večer, děkujeme.

Zúčastní se: Baja S., Mikoláš a Jáchym, Adam.Š, Pepa.U., max h, babi, Jonáš, Pepa Č., Vendy, GLUM ( MAX MILKOV), Bačkůr, Alžběta Pražáková, Arsim, Ančičí, Marek Ž, Karla H., Áda H., Filip H., Božidar, Majda, Tengu,

Nezúčastní se: Šáh, Filip Scheuch, Vitek S., Matouš, Kajetán Sm, saša, Nutri, Tonča, Boyan, Kotě, Viki, Kojjak a Žuška, Fanda, Eliška H., Kryštof, Áňa V., Honzík M., Štěpa, Nela, Kačka E., Honza,

Pomocná výprava 14.3.

sobota 14.3.2015, Srbsko

09:00 Strossmayerovo náměstí

80 Kč, věci jako na jednodenní výpravu (viz web) a baterku. Jedeme v oddílovém tričku.

Zúčastní se: Matouš, Mikoláš, Jáchym, Šáh (Kuba) , Filip Scheuch, Kryštof, Zuška a Kojjak, Mína, Filip H., Kajetán Sm, Tonička, AdamH, Karla, Baja S., Honza Č., Pepa Č., Ganga alias Burunduk, Áňa V., Eliška H., hugo, Boyan, Vitek S., Glum, Štěpa, Viki, Fanda, Nutri,

Nezúčastní se: Božidar, max h, Kacka E, Bačkůrka, Kotě, Tengu, Adam Šindelář, Nela, Julinka Š., mukuláš, Pepa, Vendy, Vendy, Glum,

Kuba

Skauting je prostě boží!

Pozor, pozor! První propagační video skautingu od Silmarilu, v podání Sedmikrásek a Slunečnic. Děkujeme Adamovi za střih.
..Připravte si kapesníčky, jediné oko nezůstane suché.

Výprava 24.01.15

sobota 24.01., Dobřichovice

08:30 pod ex-hodinama (Strossmayerovo náměstí)

80 Kč, věci na jednodenní výpravu, teplé oblečení a boty, jídlo a pití na celý den - ideálně i čaj do termosky (pokud se nebudeme moc courat snad stihneme čaj v restauraci, čaj bude v ceně výpravy, na další věci můžete případně přibalit malé kapesné). Jedeme v oddílovém tričku!
Těšíme se :-)

Zúčastní se: Kuba (Šáh), Filip Šcheuch, Bája S., Vítek S., Fanda S., Kryštof, Karla, AdamH, Pepa U., Hugo, Áňa V., Štěpa, Tonička, MIKOLÁŠ, JÁCHYM, Honzík M., Matouš, Eliška, Boyan, Tengu, Kotě, Viktorka, max , Nela, Mikuláš, Pepa Č., babi, ančičí,

Nezúčastní se: Kojak a Žuška, Kacka E., Bačkůrka, Kajetán, Adam š, Vendy, Vendy,